Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire veszélyes bentlakásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire veszélyes bentlakásos szolgaságot vállalni?

Figyelt kérdés

Nagyon régi vágyam, hogy egyszer valakihez odaköltözzek, aki feltétlen szolgálatot vár el tőlem, cserébe pedig nekem csak annyi a feladatom, mindig engedelmesen kövessem a parancsait és mindenben a kedvében járjak. Elkezdtem megfelelő partnerek után kutatni, de szükségem lenne pár tanácsra.


Bár fiú vagyok, de csak 21 éves, így fenn áll a veszélye, hogy rosszul végződik egy ilyen kaland. Mire figyeljek? Ha valakinek van tapasztalata a témában szubmisszívként az megoszthatná velem.


2021. nov. 6. 22:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is ez a legnagyobb álmom, csak én konkrétan kikötözve vagy ketrecben tartott szolgafiú szeretnék lenni aki azért él hogy az eltartója minden vágyát maximálisan kielégítse :D
2021. nov. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én pincében, leláncolva, meztelenül. :P Minél kényelmetlenebb és extrémebb, annál jobb.
2021. nov. 6. 22:33
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy szeretném én is, nagyon felizgat a gondolat
2021. nov. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hű, a pincében meztelenül leláncolva nagyon jól hangzik, én is élnék úgy :D

#1

2021. nov. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a kertben kikötve kutyaként, kutyaházzal. Ha a szomszédok nem drámáznának kipróbálnám az olyat
2021. nov. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Na igen, én is. De nekem elsősorban az Uram, Úrnőm vágyai fontosak, így ezek csak üres fantáziálások. Titkon azért persze reménykedek, hátha egyszer lesz olyan, akinek pont erre lesz szüksége. Én mindent megfogok tenni, hogy engem válasszon a feladatra. :)
2021. nov. 6. 22:43
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

"Én pincében, leláncolva, meztelenül."

Figyelj... Ausztiában, Amstetten környékén próbálkozz!

2021. nov. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal kevesebb az ezt kereső domina mint ahányan ezt szeretnék. Élőben kicsit másképpen működnek a dolgok. Szóval mire figyelj: az emberismeretre. Amelyik "született tehetségként" ész nélkül tolja attól inkább menekülj. Nem fogja érdekelni hol vannak a határaid elég gyorsan bad tripbe tud átfordulni a dolog.
2021. nov. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

7.-re.


Ott ne, ott megoldják családon belül. >:)

2021. nov. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi, 8. Egyébként nem csak feltétlenül nőt keresek, pár és férfi is szerepel a "kívánság listámon".
2021. nov. 6. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!