Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek arról, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha a lány azért választ bentlakásos melót, mert a párja nem tud vele összeköltözni?

Figyelt kérdés
10 éve vannak együtt. A lány már több éve dolgozik, ha kivennének egy olcsó albit felesben az úgy működne, de egyedül nem tudná eltartani a pasiját (30 éves, egyetemista, dolgozni még sosem dolgozott, az egyetem végéig nem is akar) A lány 26. A lánynak otthon borzasztó körülményeket kell átélnie: mivel az apja már kiskorában elhunyt autóbalesetben ezért az anyja mély depresszióba esett, utálja a lányát, alig várja, hogy "eltakarodjon" otthonról szó szerint idézve. A csaj már kész tehernek érzi magát otthon, dolgozni is alig tud ilyen lelki állapottal, pszichológushoz nem tudom elrángatni, a barátjával meg nem akar szakítani. Mit lehet ilyenkor tenni egyáltalán?
2018. jan. 15. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok dolgot tudsz vele kezdeni sajnos. Ha neki jó ez a fajta kapcsolat, hiába vérzik több sebből is.

Egyetem mellett megoldották már páran a melót, akár így akár úgy. A pasi is simán tehetne azért, hogy könnyebb legyen a kapcsolatuk, de láthatóan tojik az egészre, a csajra meg főképp. Ha ennyi idő alatt nem végezte el az egyetemet akkor én nem sok kilátást látok benne, főleg, hogy nem is dolgozik meg nem is akar, csak úgy elvan magában, a csajszi meg hajtja a malmot. Ebből nagyjából csak az látszik, hogy 10 éve együtt vannak, a lány egész kamasz volt amikor lett köztük valami, nyilván enyi idő után összeszoknak. De szerintem ez itt már nem párkapcsolat, hanem csak valami kínlódás aminek semmi értelme, és csak kényelmi szempontból vannak együtt. Én rég szakítanák és keresnék olyat aki nem játssza az úri fiút 30 éves férfiként, henem tesz is valamit azért, hogy működjön a kapcsolat. Ha ehhez az kell, hogy levelezőn legyen és dolgozzon, akkor ezt. De ez az egész csak egy szenvedés mind két félnek szerintem.

Az máskérdés, hogy haza nem tud menni, de az anyukára isráférne egy pszichiátriai kezelés, már ha még menthető. Mert mondjuk a pszichológus/pszichiáter is csak ilyen magyar viszonylatban ekkora nagy sértés valakire nézve, máshol ez ugyan olyan alap mint mondjuk a háziorvos. Szóval simán elmehetne a történet mind három szereplője legalább beszélgetni egy kicsit szakemberrel, mert ennek semmi értelme. 26 évesen meg még fiatal az ember, én tuti még tanulnék, kipróbálnék új dolgokat, meg úgy összességében ÉLNÉK, és nem azt várnám, hogy a kitartott pasim mikor óhajtja felemelni a seggét az iskolapadból, és tenni valamit egy jobb kapcsolatért.

2018. jan. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyet értek előzővel, a srác egy pióca, az ilyen nem férfi, nem is felnőtt, csak egy túlkoros gyerek.

Nem hiszem, hogy egészséges párkapcsolatot folytatni egy túlkoros gyerekkel.

30évesen egyetemistának lenni úgy, hogy még sose dolgozott az illető, szégyen. MSC és doktori mellett is szégyen. Mérnöki karon sincsenek ilyen papírhuszárok..


A lányt sajnálom, ő próbálja jobbá tenni az életét és ennél jobbat érdemel minden téren. Neki kitartást kívánok, és egy társat, aki nem élősködik rajta.

2018. jan. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!