Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Koliban ma reggel láttam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koliban ma reggel láttam szobatársam farkát állva takaró alatt. Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés
Aztán felkelt és úgy járkált. Nem igazán zavartatta magát. Hatalmas faroknak látszik. Gáz ha megfogdostam volna és kivertem volna neki?
2021. nov. 8. 08:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ha hetero a srác akkor csunya vége lesz. Ha nem az akkor talán szerencséd lesz.
2021. nov. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Mondtam volna neki, hogy feküdjön vissza a hátára, csorgattam volna rá síkosítót és kicsaptam volna neki zsepibe.
2021. nov. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Aztán csodálkoztok hogy utálják a köcsögdudákat
2021. nov. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, csak akkor lenne az ha ő hetero és nem akar tőled semmit sem.
2021. nov. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kisördög1 ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem véletlenül hagyta hogy mustráld, ő is kiváncsi volt a reakciódra.
2021. nov. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
"Láttad állva a takaró alatt"! Ügyes vagy! 😆
2021. nov. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egyből állt volna, én is mutattam volna előtte, hátha lesz belőle valami.
2021. nov. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
jah lehet benne lenne egy kis örömszerzésben,puhatold ki..en bekaptam volna neki..aztan nyeltem volna a spermáját
2021. nov. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz
2021. nov. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 sandrisbp ***** válasza:
Hát, előtte azért nem ártana megkérdezned vagy kipuhatolnod, mit szólna hozzá.... esetleg megdicsérheted, hogy jó nagy, vagy szép kemény, és várd meg a reakcióját, hogy tetszik-e neki, ha egy másik srác dicséri a farkát....
2021. nov. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!