Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex nőkhöz szól főleg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex nőkhöz szól főleg a kérdésem. Ti hogy fogadtátok el magatokat, hogy lehet megkönnyíteni ezt a folyamatot? L

Figyelt kérdés

Igazából én magam sem értem miért okoz ez bennem ilyen feszültséget, mert amúgy nem nevelkedtem maradi családban, a környezetem is tök elfogadó, sose volt ellenérzésem pl a melegek ellen stb

Valószínűleg az az okat, hogy apám egy férfival csalta meg anyámat még úgy 10 éve vele pedig nagyon rossz a kapcsolatom. Azelőtt se álltunk közel egymáshoz, azóta pedig minden értelemben elhagyta a családot. Van ezzel kapcsolatban még par csak félig feldolgozott probléma.


Sok pasit tartok szexinek, igazából nincs is nagyon "típusom". Az utóbbi időben viszont a nők is nagyon megtetszettek, mostmár pedig több nőre figyelek fel, mint férfira. Ettől függetlenül viszont szexuálisan férfiak könnyebben, gyorsabban felizgatnak. Igazából konkrétan a tényt is sokáig tagadtam, de mióta beláttam, azóta meg folyamatosan dúl bennem egy belső feszültség, de ez így a mindennapokra is kihat, türelmetlenebb is vagyok. Nem érzem magam rendben a világban és nehezen alszok el mert azon pörög az agyam hogy most tényleg ez vagyok én? Vagy csak egy megingás? Mit csinálok ha megtetszik egy lány? Egyáltalán hol tudok lányt keresni, aki megértené hogy csak lassan akarok belemenni az egészbe? Mi van ha emberileg megszeretek valakit de rájövök hogy szexuálisan nem izgat fel? Egyáltalán akarom ezt? Biztos vagyok az érzéseimben? Nem igazán szeretném így ezt az egészet. Egyszerűbb lett volna ha sosem jut eszembe belegondolni hogy egy nő is mennyire szexi lehet. Igazából úgy általánosságban az érzelmeimet is nehezen fejezem ki vagy élem meg.

Félek attól is hogy ebben a társadalomban egy azonos nemű párral nagyon nehéz lenne meg kb lehetetlen így egy egészséges családot összehozni. Jogilag is elég nyomorult a helyzet.

Közben pedig van hogy csak elgondolkozok milyen bensőséges lenne egy másik lánnyal kapcsolatban lenni.

Kb 4 hónapja kezdődött az egész, és csak szenvedek. Kavarognak bennem a dolgok és nem is nagyon tudom mit kezdjek magammal. Viszont még lánnyal komolyabbat semmiképpen nem szeretnék pont azért mert ez nálam még ennyire kezdeti szakaszban tart.


Van egy leszbikus lány akit ismerek, nagyon aranyos. Nem akarok tőle semmit, ő speciel pl nem vonz de mikor meglatom mindig az jelenik meg előttem hogy milyen jó lenne vele csak simán ölelkezni, vagy hogy milyen lenne vele együtt élni. Szerintem csak azért ő az mert ő az egyetlen leszbikus ember akit ismerek, egyébként tényleg nem a személye érdekes, csak kell egy arc az elképzelt szituációban.


Nektek ez milyen volt, meddig tartott? Van valami amivel könnyíthetek ezen?

Bocsi ha valami nem érthető és köszi a válaszokat!



2021. nov. 13. 22:17
 1/5 A kérdező kommentje:

Néha azzal próbálom nyugtatni magam hogy biztosan csak az idealizált kép tetszik, hogy milyen gyengéd lehet egy ilyen kapcsolat és a sorozatokban is milyen cukik a leszbikus párok, csak ez ültette a gondolatot a fejembe. Mivel tényleg magáról a szerelemről szoktam álmodozni, szexuális fantáziáim nem nagyon vannak, de ha van is nagy ritkán az sokkal kevésbé élénkebb mint ha egy férfival képzelném el.

Egyébként ilyen álmodozó típus vagyok néha irreális dolgokról ábrándozok.

2021. nov. 13. 22:27
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a benned lévő kavarodást aztán jól ki írtad magadból.

Itt nem igazán látok olyan kérdést, amit nem magadnak magadban kellene megoldanod, vagy a társadalmi nyomás helyez rád.

Szerintem neked jót tenne egy beszélgető partner, akivel személyesen is ki tudod tárgyalmi a dolgot, vagy legalább csak meghallgat...


28/bi

2021. nov. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2021. nov. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok. Amúgy fiúval még csak egy rövid kapcsolatom volt, nem is igazán nevezném azt szerelemnek. kb 12 éves koromban.
2021. nov. 13. 22:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Hol van az már. :)

Tisztád magadban a kérdéseidet, aztán ugorj fejest az életben. :)

2021. nov. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!