Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiatal biszex srácok? Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal biszex srácok? Ti összejönnétek egy 40 éves pasival rendszeresen? Szerintetek nem gáz a korkülömbség miatt?

Figyelt kérdés

Egy oldalon megismertem egy pasit

Aki 40 de nem is néz ki annyinak és jó fej is.

A farka meg...hmmmm!😁🤗😉.

Én 21 vagyok.

Azt hiszem túl nagy a külömbség.

Amúgy azt is mondta, higy nem alkalmit keres hanem rendszereset.


2021. dec. 17. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha tetszik neked, akkor mit számít a kor?:D Vágj bele;)
2021. dec. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha meglenne az értelmi szint is, akkor igen. Viszont 40 felett már mások az emberek picit. Ha megfelel akkor nyugodtan.
2021. dec. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked tetszik, az ágyban is összepasszoltok aki mi tart vissza? Senkinek sincs amúgy köze hozzá hogy mikor kivel dugsz.
2021. dec. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

Juj ne, neee ne tedd,szerintem gáz.

Ha csak nem én vagyok az. 😅

2021. dec. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszabb távon nem is működne, de legalább szexelhetnétek, az biztos jól esne mindkettőtöknek.
2021. dec. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mukodhet a dolog ha kivanjatok egymast. Szerintem nem a kor hordozza. Huszonevesben is lattam olyanokat, hogy bottal sem piszkalnam meg.
2023. jan. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A kor nem számít ha egyébként szimpatikusak vagytok egymásnak. Én 60 éves vagyok és két huszonéves srác dug rendszersen.
2023. ápr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A húszas éveimben rendszeres volt, hogy 50, 60 plusszos férfiakkal voltam. Szerettem azt az időszakot. Jó volt velük a szex, sokszor jobb, mint a korosztályommal. Most, 60 pluszban nem bánnám, ha lenne egy fiatal barátom, akivel kölcsönösen mehetne minden.
2023. ápr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ötvenes sportos aktív férfi vagyok és volt ilyen fiatal barátom.Nagyon jól megvoltunk, emberileg is, testiségben is.

Ha lenne egy ilyen,akkor ne kíméljen, írjon nyugodtan.

2023. szept. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!