Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek egy duci nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy duci nem csúnya 40 éves nővel, aki még szűz mert pszichésen senkit nem enged magába? (tehát aktuson kívül bármi lehet)

Figyelt kérdés
2020. aug. 25. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

duci - minusz pont

40 éves és szűz = kb. mint egy 40 éves tinilány. semmi inger nem érte, mindenen hisztiz, vagy pont az ellenkezője.


hát, csábító, de inkább életem végéig recskázok, minthogy egy ilyenhez hozzászóljak. jöhet a negatív áradat, gyerünk skacok

2020. aug. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%

Van valami jó tulajdonságod is,vagy ebben ki is merült a kínálat?

Ne haragudj,de te olyan vagy,mint egy technikai termék hungarocelldarabja.

Íztelen ,és mindig útban van,semmire se jó.Legvégül az jut eszedbe,hogy ha más nem, megeszed.

UMeg lehetne enni,nem lesz semmi bajod tőle.

De minek?

2020. aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mert nem bírnám ki hogy nincs szex, és nem azért mert annyira szexéhes vagyok. Hanem mert elutasítottságot éreznék, nem érezném, hogy a kapcsolatunk ki lenne teljesedve. Így frusztrált is lennék. És kielégíthetne egy ilyen nő bárhogy, nem lenne minden olyan, mint szexxel.
2020. aug. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Igen. Idővel majd változik.
2020. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

NEM!

Imádom a duci csajokat, egyszerűen meg veszek értük. Én magam is 40es vagyok, tehát a kor is bejönne .... be basszus a szex ..... hát az sajnos egy olyan dolog amit nem nagyon tudok elengedni.

2020. aug. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Mit jelent ez pontosan, hogy senkit nem enged magába? Sehova, vagy csak normál szex nincs? :D
2020. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem pszichológusra van szüksége az illetőnek.


Utána pedig ismerkedjen :)

2020. aug. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
igen,mert kézimunka,szájmunka a kedvenceim.
2020. aug. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Van, akinek a lábmunka:).
2020. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha kedves és rendeske, akkor igen. Nem minden a szex.
2020. aug. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!