Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mást is nagyon izgat az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is nagyon izgat az egymás melletti hokizás?

Figyelt kérdés

Más is vágyik rá, hogy ne csak egyedül recskázzon hanem haver, baráttal rendszeresen?

Én nagyon sokszor vágyom rá, hogy ne csak egymagam élvezkedjek. Persze az sem lenne baj ha egymásnak csinálnánk.


2021. dec. 20. 12:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
24%
Hol laksz?
2021. dec. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kipróbálnám, csak nincs hozzá haver, aki benne lenne.
2021. dec. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

más is vágyik rá :) nagyon fiatalon még benne van szerintem a virtus is, meg a verseny, hogy kinek nagyobb a fasza az osztályban/edzésen, ki lesz a vezérkan, na meg a saját test megismerése, aztán van, akinek később is bejön a közös hoki. saját tapasztalatok alapján :D


ha a haverok közül senkivel nem ilyen a kapcsolat, nézz szét online, tuti, hogy találsz kiverős pajtit ;)

2021. dec. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok fiút,csak nem merik mondani,mert félnek,hogy kitudódik és b...zizzák miatta. Én eddig 4 haveromnak mondtam,mind benne volt.
2021. dec. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok itt vagyok mikor és hol csináljuk?
2021. dec. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Próbáltad már? Gondolatban engem is izgat de nincs olyas valaki akivel ki próbálhatnám.
2021. dec. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Koleszban mi vertük ki este együtt, pontosabban egyszerre.

De egymásnak sosem, csak mindenki magának.

Többnyire az egyik srác kérdezte mindig este, hogy na kiverjük?

Mi meg nem ellenkeztünk, de nem mindig egyformán voltunk tele, mert nekem egyszer nem sikerült elmennem, de volt amikor a másik srácnak nem.

2021. dec. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nagyon izgat, de doha nem volt rá partnerem. Aki pesti írhat nyugodtan, ha hasonló cipőben van.
2021. dec. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de még jobban izgat az a lehetőség, hogy a hokizásnál tovább is mennénk.
2021. dec. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem is izgat, és volt is már benne részem.
2021. dec. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!