Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit reagálnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit reagálnátok, ha nudista strandon látnátok, hogy 2 férfi egymás mellett sétál és az egyiknek kb 10 centis mütyür van a lába között, a másik meg lóbálja a 20 centist?

Figyelt kérdés
2021. nov. 30. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha valakinek nyugalmi állapotban 20 centis, az nyihog is hozzá, ha viszont teljes izgalomban van a strandon, az már a fegyverkorlátozás hatálya alá esik.
2021. nov. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nyugalmiban nem akkora, most csak egy random számot írtam. A lényeg, hogy az egyiknek ott a kis mütyür, a másik meg lóbálja a nagy lób*szót. :D
2021. nov. 30. 13:30
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Megnézem őket közben csorogna a nyálam a nagyra.

A kicsit sajnálnám a nagyra meg azt mondanám hogy kipróbálnám.

2021. nov. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor pedig az a helyzet, hogy nyugalmi állapotban igen nagy különbségek lehetnek, amelyek izgalomban eléggé kiegyenlítődnek.

Szóval, megfelelően feltüzelve ez a két férfi lehet közel egyforma is.


Ha viszont mégsem, akkor valószínűleg ez nem zavarja őket, azért vannak együtt.

2021. nov. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Először is sose mennék nudista strandra. Amúgy meg nem érdekelne, tudom hogy van vér és húspénisz, lehet hogy felállva mindkettő közel ugyanakkora lenne. Lankadtan nem számít mekkora.
2021. nov. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért van az a különbség, ami már lankadtan is látszik, hiába vérpénisz. Én most arra gondoltam.
2021. nov. 30. 13:37
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, minek reagálnék bármit is? Pont nem érdekel, ezért se járok nudista strandra.
2021. nov. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
98%
Azt, hogy ki a faxot érdekel? Képzeld el nem azért mennek a nők nudira hogy a pasik farkát bámulják. Teljesen természetesnek veszik a meztelenséget és ugyanúgy a testalkatot, az embert fogják először megnézni nem a szerszámát. Bocs, de látszik sosem jártál nudin és teljesen téves elképzeléseid vannak róla!
2021. nov. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy valaha nudista standra menjek. De az elméleti válaszom annyi, hogy lankadtan páromnak is 10 centi, de ha áll, akkor 17, ami nekem tökéletes. A 20 centis meg biztos durva látvány, de a valóságban közel se áll olyan keményen, és azért az már túl nagy. De biztos megnézném, ilyet úgyis ritkán látni.
2021. nov. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9

Hát akkor párodnak nagyobb, mint nekem. Lankadtan nekem is kb 10 centi, de állva 14-15

2021. nov. 30. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!