Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kíváncsi biszexuálisként hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi biszexuálisként hol tudok olyan partnert találni, akivel “kipróbálhatnám” a szexet és nem zavarná, hogy tapasztalatlan vagyok és nem teljesen biztos abban, hogy a nőkhöz (is vonzódom)?

Figyelt kérdés

Mindemellett egyenlőre szeretném ezt “titokban” tartani és nem fellépni mindenféle oldalra és szerencsés lenne olyan emberrel beszélni, akivel valószínűleg nincs köztünk semmilyen kapcsolat. Lehetséges ez egyáltalán?

24/N



2021. dec. 24. 04:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Férfiként én is megtunkolnálak
2021. dec. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

10.

Köszönöm az aggódásodat, de én nem írkálok senkinek

6-os voltam.


11.

Ilyen alpári módon egy férfi nem fogalmaz, csupán egy kisfiú!

Ez utóbbikból meg itt nagyon sok van.

2021. dec. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Kivancsilany28 válasza:

29/BiL

Lányok irhattok nyugodtan.

2021. dec. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Társkereső oldalakból csak regisztrációsat tudok: tinder, melegrandi. ha csak úgy beszélgetni szeretnél az érzéseidről, akkor keresd bátran a Háttér Társagot: 137-37 ingyenes telefonszámon minden nap 18-23 óra között, ill. [link] -n minden hétfőn és szerdán 18-23 között.
2021. dec. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!