Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 18 éves szűz passzív srácként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves szűz passzív srácként hol találhatok idősebb aktívat aki használna ?

Figyelt kérdés

2021. dec. 28. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

25 elég idős? Hehehh


www.eropolis.hu ,ha innen nem lesz kedvedre

2021. dec. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb társkereső oldalon fogsz találni erre valakit. Vagy itt is ha tudsz beszélni olyannal aki majd rád ír. Csak tudd hogy pontosan mit és kit akarsz. Nem egyszerű feladat, ebben vagyok én is jelenleg.
2021. dec. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Europolis,goldengate és hasonlók felejtsd el. Az oldalakon szinte senkit nem lehet találni. Mindenki csak nyavajog a szex miatt.
2021. dec. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
goldengate, adultpixie
2021. dec. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
3-as érdekes én eropolison 1 év alatt rengeteg partnert találtam, igaz lehet vonzó adottság tette ,de nem panaszkodtam és ingyen volt.
2021. dec. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#5 hát nem tudom de többször voltam az oldalon kisebb nagyobb ideig. Egy sima levelezés miatt is fizetni kell. (Volt előfizetésem)

A legtöbb tag még a képei alapján is ugyanaz aki,mint más oldalakon. Arról nem beszélve a panaszkodnak hogy nem találnak partnert , aztán meg maguk sem tudják szexet akarnak vagy kapcsolatot. Ugyanez a goldengate oldal is. Az adultpixie még nem volt vele tapasztalat. Ráadásul ahol már azért fizetni kell hogy egy üzenetet elküldjek már felejtős is

2021. dec. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetben nem tartom a legjobb ötletnek egy alkalmi partnerrel, te de tudod...
2021. dec. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Itt.

F 38

2021. dec. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak annyi kell hogy idősebb legyen és használjon akkor bárhol...
2021. dec. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%

Én a Vágyaid.hu amatőr szexpartner keresőn vagyok fent, ahol szinte bármilyen szexuális fantáziával lehet találni partnert! Bárkit kereshetsz, bárhonnét regionálisan is, ingyen is használható, válaszolni is bárkinek tudsz bejövő levélre, de levelezés kezdeményezéséhez vip-előfizetés kell, ami gyorsabb, vagy vip-pontok, ami lassabb, de ingyenes, ez utóbbit az oldal rendszeres látogatásával tudsz szerezni!

De mindössze egyszeri alkalomra én is itt vagyok, ha érdekel! ;)

34/F aktív kíváncsi hetero

2021. dec. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!