Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 18 éves szűz biszex srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves szűz biszex srác vagyok. Szerintetek normális hogy pasival akarom elveszteni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok uni bár az aktív része jobban vonz de a passzivál oldalát is ki szeretném próbálni. Elégé mackos típus vagyok ezért sem találok nagyon partnert. Gödöllő közelében élek :D Ország világ előtt nem vállalom fel hogy meleg vagyok. Mégis ara vágyom hogy valakivel kiélesedem magam :D És nem csak ara hogy dughassak :D hanem gyengéd előjátékot is (simogatással csókolózással stb.) Szerintetek normális hogy ilyen vágyaim vannak?

Mármint nem a melegségre gondolok azt teljesen elfogadom és nem akarok homofob beoszlásokat :D Úgyse válaszolok rájuk :D Előre is köszi annak aki megosztja velem a véleményét!



2013. aug. 31. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én pont úgy vagyok, mint te csak kicsit idősebb vagyok és vézna és csak az aktív szerep vonz. Sajnos csak vékony sráccal. A lényeg, hogy szerintem jó, hogy nem csak szexet akarsz, mint sokan. Én is vágyom az ölelésre, stb. Sok sikert! Amúgy meg a beszólások is viccesek, mert pont a nagy beszólók közt van sok meleg, aki nem akarja elfogadni ezért oltogat, hogy megmutassa ő mennyire heteró. Megértem őket, mert én is bi vagyok és szívesen bevennék egy kapszulát, hogy csak a csajok érdekeljenek, hisz nehéz így, de mégse oltok senkit:)

2013. aug. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Ez tök természetes ennyi idősen, ha érdekel ki kell próbálni:D


De korlátozódj a korodbeliekre, én sem kedvelem az idősebbeket.

2013. aug. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Olyanra lenne lehetőségem hogy csak egy szex egy kis orál és kész de az nem érdekel :D Hát igen a kor is számít :D de azért 16-28 között simán bevállalom :D Én se vagyok szépség de azért picit az is határoz hogy néz ki a partnerem :D Nagyon jó lenne találni valakit. Egyszer már az egyik barátomban megtaláltam a partnert. Valamiben ő is benne volt de tényleges szex nem történt. Ami talán nem is baj :D így is elhidegültünk egymástól hát még ha több történt volna. :D Hát igen nehéz dolog párt találni főleg olyat aki nem kiáltja ország világnak hogy mi van. Őszintén én nem bánom hogy bi vagyok :D Ha lenne gyógyszer a melegségre nekem akkor se kéne. Nekem így tetszik az élet :D És aki szerint ez nem jó az ne foglalkozón velem és húzón a ......
2013. aug. 31. 14:32
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem normális, a normális az ha egy férfi egy nővel akar lenni és egy nő egy férfival. Ez a normális.
2013. szept. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

mivel bi vagy ezért normális.

amúgy a leírtakra nagyon sokan vágynak,csak linkek,vagy kamuznak.de egyébként úgy vettem észre,hogy nem kürtölik szét a biségüket az emberek,legalábbis én olyanokkal beszéltem akikről csak sejtették,hogy bik,de ők maguk sosem említették.

uni bi 28/f

2013. szept. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen én sem kürtölöm szét a világnak :D itt meg úgyse tudják ki vagyok :D Köszi a válaszokat :D Még várom a véleményeket. Amúgy igen nagyon sokan vágynak ilyenre csak az én korosztályomból nem nagyon :( De mondjuk nem ragaszkodom a saját korosztályomhoz :D
2013. szept. 3. 13:04
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem nem normális, a normális az ha egy férfi egy nővel akar lenni és egy nő egy férfival. Ez a normális."


szerintem nem normális, ha a feketék szabadok, szerintem az a normális, ha láncra verve rabszolga. ez a normális.


/irony off

2013. szept. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Elvileg mindenkiben vannak ferde hajlamok, de az bűn, ha a saját nemeddel csinálod. Nőj ki belőle, (mármint a biszexualitásból). Foglalkozz fontosabb dolgokkal, mint a szexualitás (pl. űrkutatás, biológia, csillagászat, túlvilág, Isten , nekem mindegy), de győzd le a szexuális hajlamokat, mert csak gyengévé tesznek.
2013. szept. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
ja utolsónak igaza van, a sexuális hajlamok gyengévé tesznek. bár egy 18éves szűz srác az is le sz@rja ha lángol a világ,csak a sex körül fog járni az agya.
2013. szept. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Én meg csajjal akarom elveszteni:D Valamiért lányok sokkal jobban vonzanak szexuálisan eleve, több lehetőség van rajtuk mint egy férfin. Meg baromi jól is néznek ki:D

Nekem se kellene a biség elleni tabletta amúgy:D

Homofób kommentelőknek:

Sose feledjétek hogy "homosapiens", nem "heterosapiens".

2016. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!