Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek is egyre jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is egyre jobban néz ki Gagastar?

Figyelt kérdés

Érdemes nézni honnan hová jutott külsőség terén miközben a szakmában egyre profibb.

Jó 1,5 után voltam nála a két ünnep között és nagyon előnyére változott



2022. jan. 2. 15:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%

Korabban is hanyinger volt,most meg durvabban taszito szamomra. Nekem bejonnek a transzik,CD-k de vele semmi penzert nem lennek egyutt. Alapbol az eletvitele is ellenszenves,a sok drog,cigi,alkohol es gyogyszer miatt. Pasinak es “nonek” sem tul szep. Kovettem az askos korszakaban es rendszeresen csekkolgatom a transzi kategoriakat ott ahol o is hirdet,de a velemenyem eddig nem valtozott rola es szerintem olyannyira lecsuszott mar,hogy belole sosem lesz se jo no,se jo ferfi.


Ne haragudj,ha valami rosszat irtam kedves kerdezo,ez csak a sajat velemenyem es nincs azzal semmi baj,ha te pozitiv velemennyel vagy a kulsejerol.:)

2022. jan. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is rosszabb lett.
2022. jan. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Mitől lett rosszabb szerintetek? Én totál az ellenkezőjét tapasztalom.


Az, hogy kinek milyen az életvitele nem érdekel, nem a párom vagy a rokonom meg ki tudja a többi hirdető is miket művelhet


Én abból indultam ki, hogy amikor először voltam nála, majd utána 1,5 évvel mennyivel nőiesebb lett, nem az a baseball sapkás srác.


Stílusa olyan amilyen, de ahogy írtam nem barátnőnek való de mint szexpartner azért odateszi magát

2022. jan. 7. 01:59
 4/29 anonim ***** válasza:
83%
Ez mist csak búza vagy transzi is?
2022. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
2022. jan. 25. 11:33
 6/29 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon undorító egy jelenség
2022. jan. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
92%
benne van a top 5 legrosszabb magyar transziban a jójányokon..de hat izlesek es pofonok
2022. jan. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Nálam simán top5 de a mezőny eleje pedig sokkal voltam már


Vicky azóta esett ki a kosárból mióta műtötte magát

2022. jan. 26. 17:37
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy nem
2022. márc. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Van aki le fekszik ezzel a...ezzel a...hányingerem van :/
2022. ápr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!