Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Eddig heteronak gondoltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig heteronak gondoltam magam, mostanra nem vagyok benne biztos, szerintetek meleg lennek vagy bi?

Figyelt kérdés
Eddig lanyokkal voltak kalandjaim, a heten viszont mrgtetszett egy srac, smaroltunk, ma meg le is szopott.Nem mondom hogy rossz volt, de egy lannyal mas. Szerintetek ettol meg ossze tudok jonni egy lannyal? Pusztan kiserletezni akartam a sraccal.

2022. jan. 3. 04:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán aktív bi vagy, de majd kiderül!
2022. jan. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van benned bi hajlam. Az, hogy kísérletezni akartál egy sráccal, és hagytad, hogy leszopjon, ezt erősíti. Hogy ebből később mi lesz, rajtad múlik. Ha tetszett, és később is kísérleteznél, de mellette csajozol is, akkor biszex vagy.
2022. jan. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

Igy hogy leszopott egy srac mar nem tudsz osszejonni lanyokkal

Ennyi volt

Mehetsz buzulni

2022. jan. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
en is bekapnám neked
2022. jan. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Irigyellek. Hol találtad a srácot aki leszopott?
2022. jan. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ettől még simán lehetsz lánnyal.

Vagy akár fiúval is, ha tetszett.

Te döntesz

2022. jan. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!