Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Cosplayer lányok, szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cosplayer lányok, szerintetek aranyos vagy akár szexi is tud lenni egy srác anime lány karakternek öltözve?

Figyelt kérdés

2022. jan. 3. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
max a meleg pasik számára. Nekem lányként semmilyen formában nem szexi ha pasi lánynak öltözik.
2022. jan. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondoconon akkor be is oltod az ilyen srácokat, megveted őket?
2022. jan. 3. 11:10
 3/9 anonim ***** válasza:
98%

Nem oltok senkit, miért tenném. Én elfogadom a melegeket is, semmi bajom velük.

Csak nincs benne semmi férfias, szexi, ennyi, nekem egy női ruhás pasi nem férfi. De attól, ha ő így érzi jól magát, egészségére.

2022. jan. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Férfi vagyok úgyhogy bocsi a hozzászólásért, de akár mennyire is vágysz rá, hogy beöltözz animelánynak légyszi ne tedd el kell fogadni hogy nem néznél ki jól egy ilyen jelmezben, elveszti a varázsát és Conchita Wurst hatást kelt amit sokakkal együtt én sem szeretnék látni még ingyen sem, nem pedig úgy hogy kifizettem a belépőt. Inkább válassz férfi karaktert ami hasonlít hozzád vagy azonosulni tudsz vele. Meg fog találni mind a 2 nem ha ez a célod, de ne tedd tönkre ezzel a többi ember szórakozását.
2022. jan. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Legalább még működik a társadalom immunrendszere.
2022. jan. 3. 12:13
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Öltözz be anime trap karakternek, akkor technikailag nem öltözöl be anime lánynak.

Bár akkor is inkább csak a "kíváncsi heteró" (alias meleg/biszex) férfiaknak fogsz bejönni.

2022. jan. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

Ismerek olyanokat akiknek jól áll a női "szerep", és meg tudják őrizni a férfiasságukat.

Talán a kulcs az, hogy mennyire jól sikerül a jelmez.. ha 100%-ban nőnek tűnik az illető, nem kelt travi/bohóc hatást, akkor az ember el tud vonatkoztatni az igazi énjétől. És mikor épp nincs beöltözve férfiként néz ki.

2022. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Senkit nem oltok be, de inkább cringének érzem mint menőnek.
2022. febr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!