Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak itt olyan biszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan biszexuális emberek, akik szexelni összejártak a saját nemükkel,de kapcsolatot csak az ellenkező nemmel létesítettek?

Figyelt kérdés
Működhet az ilyen? Nem akarom letagadni, de bejön nekem egy srác, de kapcsolatban hosszabb távon csak lánnyal tudok bármit is elképzelni.

2022. jan. 3. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Én már számtalan ilyenről hallottam.

Saját magamról ez nem mondható el, de vannak, akik kifejezetten csak ezt szeretik.

2022. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
hat bar en nem voltam meg sraccal, de ezzel en is ugyan igy lennek. nem tudnek sraccal összejönni.
2022. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó korod?
2022. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

En voltam mar sraccal is, de kapcsolatot abszolut nem tudnek elkepzelni a sajat nememmel, csak es kizarolag lannyal :)

19/f

2022. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Itt vagyok, 18/l

Azt nem mondom, hogy lánnyal nem tudnék elképzelni kapcsolatot mert most épp van akivel igen, de eddig csak férfiakkal voltan együtt és összejártam 2 lánnyal szexelni

2022. jan. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Ismerek ilyet többet is.

Viszont van egy közülük aki szintén ilyen volt, egy idő után otthagyta a barátnőjét egy másik pasiért.

Mi van ha ez azért van mert még nem találkozott olyan pasival akivel többet is el tudna képzelni?

2022. jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Biszex nőként csak férfivel tudok kapcsolatot elképzelni.
2022. jan. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

F56, együtt élni és szeretni csak nőt tudok.

Néha kölcsönös kiverés férfival.

2022. jan. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%

Férfi vagyok és pár éve egymásba szerettünk egy nős férfivel. Nem ment egyik oldalon sem a család rovására, de igazi érzelmeket, én eddig csak tőle kaptam. És azt mondta, ő is tőlem.

Mint minden jónak, ennek is vége lett. De ha jönne olyan férfi,akivel egymás szívét megfognánk, nem ellenkeznék.

Főleg úgy, hogy nejem pár éve egy hölggyel lelépett :)

2022. jan. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vanak :)
2022. jan. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!