Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi fiúk ti szeretitek ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi fiúk ti szeretitek ha egy másik fiú csókolgassa a testeteket? Simogat?

Figyelt kérdés
2022. jan. 5. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Persze meg az orrodat is tisztíccsa 😅
2022. jan. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mantis religiosa ***** válasza:
51%
🤣🤣🤣
2022. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Ne legyetek már ilyenek, első két válaszoló... Nos, én még kezdő vagyok férfiakkal, férfiként. Biszex vagyok. Ha valakivel volna lelki vibráció, akkor esetleg petting is lehet. Huszonévessel. De hát pettingre férfival igen válogatós vagyok. Én simán csak szopni szeretek, meg szopatni.
2022. jan. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem bizony!

Mikor oda ér a hátsómhoz és belenyal a fenék vágatomba, kész vagyok!!

2022. jan. 6. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én speciel nem szeretem, tipikusan az a biszex srác vagyok aki az érzelmeket és érzékiességet csak csajokkal képes megélni, srácokkal pedig a testiség vonz csak amihez nem kell az hogy össze vissza csókolgasson.
2022. jan. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én szeretném. Fiatal fiúval.

36f

2022. jan. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!