Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális férfiként milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális férfiként milyen különbséget tapasztaltok a nőkkel/férfiakkal való szexuális együttlét során?

Figyelt kérdés

A húszas éveim közepén járok és még szűz vagyok. Barátnőm sohasem volt. Mindig is a nőkhöz vonzódtam de titkon egy kicsit vonzott az is,hogy milyen lehet egy férfival együtt lenni, akár orális szex szempontjából is. Milyen lehet adni és kapni. A prosztatamasszázs is izgatott mindig és nagyon sokszor maszturbálás után sokszor játszottam magammal oda lent is. A férfival való együttlét során a passzív és az aktív szerep is érdekel egyaránt. Mivel teljesen tapasztalatlan vagyok így ennek érdekében kíváncsi vagyok azoknak a véleményére és a válaszára akik hozzám hasonlóak és már sokkal több tapasztalattal rendelkeznek.


A válaszaitokat előre is köszönöm!



2022. jan. 7. 20:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Hivj el uszodaba aztan kitudja mi lesz belole :P (szinten tapasztalatlan)
2022. jan. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán tudom összehasonlítani a két helyzetet, mert pasikkal csak annyi történt, h szoptam. De ha tudsz támpontot adni, hogyan hasonlítsak, írd meg, kérlek. Meg ahány ember, annyiféle. Az egyik nő így reagál, ha nyalom, a másik meg amúgy. Az egyik férfi ilyen, ha szopom, a másik meg olyan.


Annyit tudok elmondani, hogy nekem érzelemfüggő az orál, pasival. Nőkkel is jobb, ha van érzelmi összhang, de anélkül is megy, ha tetszik a nő.

Férfiak esetén engem nem nagyon érdekel a testi kinézet, csak nagyjából. Legyen vékony farkú lehetőleg, meg érzelmi összhang.

Nők: a többségük hangosan élvez, míg a pasikra ez nem annyira jellemző.

2022. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A férfival történt orál után nem éreztél bűntudatot vagy szégyenérzetet? Félek attól, hogy kiderülne. Természetesen részemről teljes mértékben diszkrét lenne a dolog és csak kettőnkre tartozna. De mégis ott van bennem a lebukás veszélye.
2022. jan. 7. 21:27
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
En szivesen oraloznek neked :)
2022. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Kettes voltam. Kinek szól a kérdésed, kérdező? Mindenesetre válaszolhatok. Nem éreztem bűntudatot, inkább megkönnyebbülést, h végre kirpóbáltam. Lebukni persze nem szeretnék. Azért nem, mert bonyolítja a társadalmi életet. Heterónak ismernek. De ha kitudódna rólam h biszex vagyok, nem dőlne össze a világ, annyira nagyon nem izgatna. A másik, ami miatt nem kürtölöm világgá, mert sok nő nem vonzódik biszex pasikhoz, nekem viszont elsősorban nő kell.


Nem szégyenlem a szexualitásomat és a testemet se. Szívesen járok nudizni is, vagy naturista helyekre.


Ettől függetlenül diszkrét vagyok, mind a partnerem, mind a saját nemi orientációmat titokban tartom mindig. Akár az is magámnügyem, ha maszturbálok. Viszont a maszti is természetes dolog, de az is magánügye az embernek, kivéve partner előtt. Ha gondolod kérdező, kirpóbálhatjuk az orált bármely szerepben. Gyms.

2022. jan. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14%

A nök és férfiak is azt mondják, hogy nőkkel minden sokkal jobb és könnyebb.

Én is így gondolom.

2022. jan. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Előző, evvel erősen vitáznék, és sok más biszex is. :) Egy férfi könnyen kapható szexre, a nők nehezen. Sok férfi jobban szop, mint nő, bár ez egyénfüggő is. Ráadásul egy nő szeszélyes, és sértődékeny, a férfiakra ez nem annyira jellemző.
2022. jan. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
"Egy férfi könnyen kapható szexre, a nők nehezen. Sok férfi jobban szop, mint nő" Ezzel teljesen egyetértek. Azzal egésziteném, ki hogy én mint pasi könnyebben vagyok dugható mint nő. Ezért is találnak meg azok a férfiak akinek éppen nem jut puni.
2022. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem jut nekem puni, én kiverem. Nem kell a popid! :D
2022. jan. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
9/9 Nem is mondtam neked. Nem mindenki dughat meg.
2022. jan. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!