Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatalabb lányok, szeretitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb lányok, szeretitek, ha a srác tapasztaltabb a szexben és tanítgat titeket?

Figyelt kérdés

2021. okt. 23. 00:32
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Egyértelműen az az előnyös, ha egy lány tapasztaltabb férfival szexel. De csak akkor lehet ebből profitálni, ha azért valamennyire ismeri a saját testét, és nem szegénylős, készen áll tényleg szexelni. Én is 10 évvel idősebb férfival veszítettem el anno tiniként (nem vagyok már tapasztalatlan, van párom, felesleges privátot írni).
2021. okt. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Ki számít neked fiatalnak? 15-18? Vagy még 25-ig is?

Én 23 vagyok, de nekem már sok újat nem tudnak mutatni (vagy inkább azt mondom nagyon nagyon kevés ember tudna). Szerintem fiatal vagyok, mégis nekem kell tanítgatni az idősebb férfiakat is, mert annyira 0 szexuális kultúrája van a többségnek

2021. okt. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
Mit kell azon tanítani, hogy feküdjön a hátán, hogy vágja magát kutyába. A szex nagy részét a férfi csinálja.
2021. okt. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Igen. Én 23 vagyok,egyetemista még és egy 45 éves pasival szoktunk összejárni, de nem vele veszítettem el,hanem még 17 évesen.

Hát ég és föld a szex vele és egy korombeli sráccal. Vele sokkal jobb.

23L

2021. okt. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Hát 3as, van olyan férfi akiért érdemes tenni, és van, akiért nem 😉
2021. okt. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Nekem 42 évesen mondjuk bejönnek nem a tini lányok, de a huszon éves nők, főleg ha a fejükben is van valami..
2021. okt. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2-es.

Szerintem sok dolog van még a szex terén amit nem tapasztaltál. Iga vannak régimódi idősebb pasik, akiket taníthatnak a mai fiatal lányok, de nem kell általánosítani.

2021. okt. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!