Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nők és férfiak! Az szexi/izgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és férfiak! Az szexi/izgató amikor a férfi zsíros bele és hólyagja beleotrombálkodik az arcotokba orál közben?

Figyelt kérdés
2022. jan. 9. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem
2022. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Fuj
2022. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Xddddd
2022. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. jan. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Az én szexualitásomba nem fér bele, hogy felboncoljam a férfit. Máskülönben hogyan férnék hozzá a zsíros(?) beléhez, pláne a hólyagjához? Amikor a számban van a makkja, akkor mindkettő elég távol van, kb 20 centire, és a testén belül. De az is feltűnt, hogy a férfi, aki engem kényeztet orálisan, sosem említi sem a hólyagomat, sem a belemet, pedig elmeséli (és engem is izgat vele), hogy mit érez a nyelve.

Ha majd lesz olyan férfi, akibe szerelmes leszel, elmúlnak ezek a gondolataid, amelyekkel elmagyarázod magadnak, hogy miért nem fogsz soha szopni.

2022. jan. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Vagy a humorod rettentő gyenge vagy a felfogásod.

Ki mondta hogy nő vagyok?

2022. jan. 10. 07:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel vonzódom a testesebb srácokhoz ezért igen, szeretem a nem lapos hasat. Nyilván a megfogalmazásod provokatív, de ez inkább csak a mentális szintedről árulkodik.
2022. jan. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 1 év evör. :DDD
2022. jan. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Miabaj a megfogalmazásommal?
2022. jan. 30. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!