Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A neten olvastam egy orvosi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A neten olvastam egy orvosi vizsgálatos történetet. Megosztom kinek mi a véleménye róla? Ha neked kellett volna részt venni rajta, hogy álltál volna hozzá? A többi lent.

Figyelt kérdés

Megvolt az érettségi haverokkal a Balatonon nyaraltunk. Amikor hazaértem anyám egy papírt nyomott a kezembe sorozásra idéztek. Kicsit megijedtem a katonaságtól is, meg a sorozásról hallottam mindenféle történetet golyó tapogatásról, seggbe turkálásról, de a sorozást elkerülni nem lehet írták, ha nem jelenek meg elővezetnek, meg aztán ezen minden fiatal férfinak át kell esnie.


A sorozás előtti napon a nagytükör előtt pucérra vetkőztem, és szemrevételeztem magam. 180 cm magas vagyok fekete hajú kékszemű srác kissé széles vállakkal, lapos hassal, izmos combokkal intimem lógva 10 cm átlagos vastagságú mint egy arasznyi kolbász, hátulról nézve elég formás popóm van telt, kissé ovális enyhén szőrős, hosszú vágás, kis terpeszbe előre hajoltam láttam, hogy fenekem jól szétnyílik lyukam alatt zacsim combok közé lóg.


Másnap reggel gyülekezés a laktanya kapujában, ott több ismerőssel is találkoztam, többek között anyám kollégájának fiával is (Robival), bevezettek minket egy nagyterembe, személyazonosság ellenőrzés, majd pszichológiai tesztet kellett kitölteni. Után, egy tiszt előadást tartott katonai dolgokról, a végén arról is beszélt, hogy majd orvosi bizottság elé kell járulnunk, hogy angol tudását fitogtassa mondta: stark naked aki értette torkát köszörülte (teljesen meztelen).


Az előadás után szünet következett, a szünetbe Robival beszélgetünk, Robi átlagos termetű sötét félhosszú hajú srác volt, láttam hogy ideges tudta, hogy mi fog történi „stark naked az öreg dokik biztosan élvezik”! Kérdezte, hogy szerintem egyesével fognak minket vizsgálni, mondtam nem tudom.


A szünet után az orvosi vizsgálat következett, akinek a nevét szólították azoknak ki kellet menniük a folyosóra. Hamarosan az én nevem is szólították meg még három másik srácét köztük Robit is. Egy tiszt vezetett minket az emeletre, kinyitott egy ajtót egy öltöző volt ott. Az öltöző közepén egy fogas két oldalán pad így egymással szemben is lehetett vetkőzni.


Odaálltam a fogassal szemben, velem szemben egy zömök srác, mellette Robi, én mellettem egy magas vékony fiú. A tiszt utasított minket: „kérem teljesen vetkőzzenek le”! Gépiesen elkezdtünk vetkőzni először a felső ruhákat vetettük le, aztán cipőt zoknit, majd a nadrágot, amikor gatyába voltunk kicsit megtorpantunk, aztán szinte egyszerre határozott mozdulattal ledobtuk azt is. Falloszok minden méretben: az előttem vetkőző zömök srácnak rövid vaskos farka volt nagy zacsival, Robinak uborka nagyságú vérpénisze őszibarack nagyságú zacsival, a mellettem vetkőző magas vékony fiúnak hosszú vékony farka lógó zacsival.


A vetkőzés után a tiszt mondta, hogy azon az ajtón menjünk be ott történik az orvosi vizsgálat. Bent öt fehérköpenyes férfi volt, egymás mellett sorba kellett állni vigyáz állásba szemrevételeztek előröl,guggoljunk le, hátra arc, vigyáz állás guggolás. Utána egyesével az ajtóig kellett sétálni meg vissza. A zömök srácnak izmos sima fehér segge volt, a magas vékony srácnak kicsi lapos, Robinak eszméletlen jó segge volt gömbölyű akár egy lánynak csípője érdekesen mozgott, farka ekkor kicsit állt. Aztán látás, hallás vizsgálat, súly magasság vérnyomás mérés következett.


Egy orvos elvégezte a törzs végtagok vizsgálatát, utána az intim részek vizsgálata következett, egy másik orvos széken ült élé kellet állni felhúzni a fitymát felemelni a péniszt, golyókat megemelni, majd háttal állni „dőljön előre farpofát széthúzni.” Amikor Robira került sor farka eléggé állt a doki meg is jegyezte „fiatalember magának nem kell gyógyszer”a hátsóját alaposan vizsgálta közben nagyon pirult, a doki valami szakkifejezést mondott az írnoknak, mi nem értettük aztán barátságosan a popójára ütött mehet öltözni.


Mindannyian alkalmas minősítést kaptunk.



Öltözés közben odasúgtam neki közöttünk marad. Nagyon köszönöm mondta.



2022. jan. 10. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi extra!

Én is voltam ilyen vizsgálaton.

2022. jan. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
1985-ös születésű vagyok. Én már nem voltam ugyan katona, de még abba a korosztályba tartozom, akiket érettségi környékén behívtak ilyen kötelező állapotfelmérésre. Alapvetően hasonlóan tematika szerint zajlott, ahogy leírtad, szóval először egy általános tájékoztató különféle előadásokkal a katonaságról, hadkötelezettségről stb., utána fizikai alkalmassági vizsgálat, utána pedig pszichológiai alkalmassági vizsgálat. Ami viszont lényeges különbség, hogy a fizikai és a pszichológiai alkalmasság vizsgálata nálunk egyesével történt, szóval külön mentünk be, és egyedül voltunk bent, amikor az orvos megvizsgált, illetve amikor a pszichológus kérdezgetett mindenféle dolgokat. A leírt sztori, gondolom, régebben történhetett, esetleg akkor volt ilyen, hogy egymás előtt zajlott még minden. Személy szerint amúgy a meztelenséggel nincs bajom, az öltözőben sem vagyok általában szégyellős, de azt mondjuk nem bánom, hogy konkrétan a farok- meg prosztatavizsgálatra nálunk nem mindenki szeme láttára került sor.
2022. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1979-ben voltam sorozáson. Egyesével történt, alsóban kelett bemenni, a bizottság előtt kellett levenni.Külön nemiszerv vizsgálat nem volt és farpofa széthúzás sem.
2022. márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!