Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Medical fetish iránt érdeklődő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Medical fetish iránt érdeklődők, ti hány éves korotokban vettétek észre, hogy ez izgat benneteket? Igazi orvosi vizsgálaton is felizgultok? Ha nem nagy kérés, írjátok le, hány évesek, és milyen neműek vagytok!

Figyelt kérdés

2019. márc. 2. 10:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon fiatalon, 10 körül. F, 39
2019. márc. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És mikor élted meg első ízben?
2019. márc. 2. 10:22
 3/18 anonim ***** válasza:
Én is talán 11-12 évesen, de nekem csak igazi orvosi vizsgálaton volt részem benne.F.
2019. márc. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Észrevették a dokik, h felizgultál?
2019. márc. 2. 10:26
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
igen
2019. márc. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen medical, de összefügg. Valódi orvosi vizsgálaton és talán 14 éves lehettem.
2019. márc. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az első vagyok...18 éves korom óta rendszeresen....persze nincs mindig partner, de sokszor megadatott. Én a domináns fél szeretek lenni, és szeretem a határokat megkeresni.
2019. márc. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is volt valami izgató az orvosi előszoba miliőjében.. maga az egész kiszolgáltatott helyzet, az orvosi fém hideg érintése.. a távolságtartó, de mégis intim szférán belüli közeg.

Talán az a fajta kiszolgáltatottság amikor nem tudod, hogy a doktorbácsi vagy néni mit húz elő a kalapból, és hogy hogyan, milyen módszerrel fog megvizsgálni..


Furcsa, mert nemiség nélkül találtam izgatónak, maga a helyzet az izgató, nem pedig a szexi ápolónő, vagy a "sármos" dokibácsi személye teszi izgatóvá.


6-7 évesen már másként izgultam az orvosnál, mint máshol. De konkrétan, 11 évesen jöttem rá, hogy nagyon izgat ez, mert azt játszottuk, hogy a szomszédlány az orvos és megvizsgál.. máshogy élveztem mint a többi játékot:)

Aztán jött a kúp, stb.. :)


27f

2019. márc. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Sziasztok, gyermekkoromban is mar izgatott a kiszolgáltatottság érzése. Aztán sokáig nem foglalkoztam vele. Kb 8 eve megint elojott. Engem a paciens szerep vonz elsősorban. Keresek aktív női vagy ferfi partnert Budapesten és környékén. 43F
2019. márc. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Talán 14 éves lehettem,amikor az iskolaorvosi vizsgáaton mindössze egy alsónadrágban voltam, amit kicsit le kellett tolni a doktornéni előtt.

Engem a mai napig vonz az a képzelőerő,hogy egy doktornő tetőtől-talpig megvizsgáljon.Sajnos nem találok ilyen lehetőséget,de nagyon jó lenne.F

2019. márc. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!