Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha biszexuális témában feltesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha biszexuális témában felteszek egy kérdést, sok csávó miért kér tőlem farokképet?

Figyelt kérdés
Ha olyan jellegű lenne a kérdésem megértem, de így...

2022. jan. 21. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

De legalább lenne folytatása a dolognak...

Szerintem kiverik közben és ennyi

2022. jan. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem még nem kértek és nem is kaptam. Kezdek már irigykedni :D
2022. jan. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én valahogy köszönöm szépen de nem is kérek. :D Még ismerőssel se szoktam ilyet cserélni, ki tudja kihez jut még el az a kép. Ha együttlétre kerül sor, akkor úgyis lehet látni. ;)
2022. jan. 21. 12:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért szoktam mindig arc nélkül küldeni
2022. jan. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert gondolja hogy ha bi vagy akkor kanos is mint a többség. És gondolja benne lennél szexbe.
2022. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsiság, meg persze mert nagyon tetszik. De szerencsére senkinek a farkára nincs ráírva a neve, olyat még nem láttam hogy valakit a farka alapján azonosítanának :D Szóval felőlem a falat is kitapétázhatja vele, mit kezdjen vele, ha meg tetszik neki, akkor külön öröm. Ennek ellenére mindenkinek én sem küldeném el.
2022. jan. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A hetero pasik miért kérnek p.ncis képet a csajoktól, meg kérdezi "mi van rajtad" / snapen valami? 😂 Hát nem anatómiai elemzést akarnak csinálni, hanem recskázni.
2022. jan. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért az mégis más, mert nem egy anonim oldalról beszélünk. Itt meg ez a helyzet. Ennyi erővel google-ről is kereshetne vmi farkat.xD
2022. jan. 21. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!