Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez jelenthet biszexualitást?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelenthet biszexualitást?

Figyelt kérdés
Jelenleg 29 éves nő vagyok, de régóta van már jelen ez az életemben. A férfiak voltak mindig az eseteim igazából, de észrevettem, hogy a férfiasabban (még ha nem is teljesen!) öltözködő és viselkedő nőket nagyon vonzónak találom, volt olyan, hogy jobban, mint egy férfit. A nagyon nőies nők viszont nem indítanak be, se a kirakatba rakott mellek. Ez most biszexualitás vagy mi? Egy olyan nővel el tudnám képzelni magam, amilyenről beszéltem, de egy csinos, szép hosszú hajú, magassarkússal nem.

2022. jan. 24. 11:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Én kicsit basic vagyok, bár hosszú szőke haj, néha magassarkú, de szinte nincs mellem és nem is öltözködöm annyira nőiesen, nadrág + kicsit különlegesebb felső.
2022. jan. 24. 11:53
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy hogyan öltözködik, milyen a stílusa, még nő. Szóval igen.
2022. jan. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sajnos nem sokat tudok a témáról, őszintén szólva inkább elnyomtam ezeket az érzéseket eddig.
2022. jan. 24. 12:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexuális vonzalmat érzel nők irányában akkor igen, biszex vagy. Azon belül olyan akinek egy adott típusú nő jön be. A biszex nőknek sem tetszik válogatás nélkül minden nő, kinek az ilyen, kinek az olyan típus.
2022. jan. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nőknél a vonzalom sokkal összetettebb, mint férfikanál. A leírtakból és azt olvastam ki, hogy téged a határozott(nak tűnő) fellépés vonz, jöjjön az bármilyen irányból.
2022. jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy így van, kedves utolsó! A túlzásokat nem szeretem, pl. az ilyen alfahímeket, de a magabiztos kiállás az mindkét részről nagyon fontos, illetve az érzelmi intelligencia is. De azért a külsőség sem másodlagos, és ott vannak a nők is. Elég bonyolult helyzetnek érzem.

Igazából volt, hogy anno részegen szerelmet vallottam egy barátnőmnek, akiről tudtam, hogy bi, de visszautasított, pedig én simán benne lettem volna egy kapcsolatban. Akkor azért rossz volt pár napig, azóta inkább felejteni próbálom.

2022. jan. 24. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!