Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez a kijelentés jelenthet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kijelentés jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Szoktam rendelgetni online utánvétes fizetéssel és ma amikor csengetett a futár, mikor kinyitottam az ajtót megjegyezte azt, hogy milyen félénken nyitottam ki. Én ezt nem vettem észre, szimplán csak reggel volt és bevoltam lassulva.

Utána minden okés volt, mondtam hogy készpénzzel szeretnék fizetni. Oda is adtam neki az összeget, majd ami a tárcámban volt apró azt egyből mellé csaptam, fogalmam sincs mennyit. Megköszönte és folytatta mellé, hogy aranyos vagy. Szövegkörnyezetből ítélve a borravaló miatt mondta ezt és nem rám, DE ilyet szoktak hetero srácok mondani más hímneműeknek, akár csak egy kedves gesztus miatt?

Én meleg vagyok egyébként, kisfiús, szőke, vékony.

Valószínűleg nem látom többet, mert mindig más a futár viszont csak simán érdekel, hogy hetero(s) dolog-e ilyet mondani. Szerintetek?

23/F



2021. nov. 30. 13:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintünk homár volt.
2021. nov. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktak.
2021. nov. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Igen, elképzelhető az "Aranyos vagy." mondat két hetero közti beszélgetésben is.
2021. nov. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Ilyet hetero nem mond egy másik férfinek hogy "aranyos" vagy. Főleg nem egy ránézésre is melegnek. Szerintem a futár is meleg de minimum bi. Feltehetően aktív.
2021. nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kíváncsi voltam, hogy ilyet mondani személyiségtől függ vagy jelent valamit. Magamból kiindulva, én nem mondanék ilyet sem férfinak, sem nőnek
2021. nov. 30. 13:22
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Hany eves volt a futar?
2021. nov. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 Körübelül 30±-nak mondanám. Magas, szőrös és fiatalos volt
2021. nov. 30. 13:39
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
Akkor meg akart b**ni
2021. nov. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
A futár azonnal levette hogy meleg vagy, innentől kezdve két opció van. Vagy ő maga is meleg, vagy csak azért dobta be a formulát hogy zsírosabb legyen a jatt. Ennyi infóból nem tudni, te láttad a szemét, ha bejött a pasi akkor neked kellett volna reagálnod.
2021. nov. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Valószínű kiszurta hogy meleg vagy, szimplán kedves volt.
2021. nov. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!