Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex emberek hogyan létesíte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex emberek hogyan létesítenek szexuális kapcsolatokat?

Figyelt kérdés
Egész pontosan azokra gondolok, akik dugnak férfiakkal és nőkkel is. Mitől függ, hogy mikor kivel kerültök ágyba? Illetve van olyan, akinek férfivel, majd nővel is lett párkapcsolata? Esetleg többes szexben élitek ki a vágyaitokat? Tényleg mindenre kiváncsi vagyok.

2022. febr. 6. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

-tetszik-e

-én tetszem-e neki

-jókor vagyunk-e jó helyen az életünkben

-ugyanazt akarjuk-e egymástól


Nem olyan nagy dráma ez, sőt biszexként is lehet kb cölibátusban élni. Még az is csoda ha évi egy emberrel egy húron pendülök egy éjszaka erejéig.

2022. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
39%
Valaki snap kepcsere?
2022. febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Biszex férfi vagyok. Biszexből is sokféle van, sokféle igénnyel. Vannak biszexek, akik bizonyos időszakban csak nőt kívánnak és más időszakban meg férfit. Én bármikor bármelyikre nyitott vagyok, de párkapcsolatot csak nővel alakítok ki. Nem rég kezdtem a meleg szexet, azóta nem volt nőm, de szerintem, ha lenne csajom megint, a csajtól függ, hogy felvállalom-e előtte, bár nem szívesen, mert a legtöbb nő számára kiábrándító a bisezx férfi. Így ha volna csajom, bár akkor is el tudnám képzelni a szexet pasival, de valszeg hanyagolnám, hosszabb női párkapcolat esetén meglátnám, beszélnék-e a csajjal erről.


Férfival az összejárós szexhaverság vonz, a kaland nem annyira. Talákozom, ha nem jön be, nem keresem. Ha bejöbünk egymásnak, akkor ideális, ha összejárnánk, amire még nem volt példa esetemben, lévén kezdő vagyok férfiakkal.


Uni vagyok, ami univerzálisnak a rövidítéáse, tehát jelenti a ffi szerepet is, a női szerepre való nyitottságot is meleg szexben. Van vsizotn aki csak ffi szerepű és van, aki csak női szerepű. Orál esetén ezt ki hogyan érti, anál esetén viszont egyértelmű. Mondják passzívnak is a női szerepűt, aktívnak a ffi szerepűt, de orálnál ez se egyértelmű.


Én eddig csak szoptam, de sok mindent kipróbálnék. Tehát még nem dugtam ffival, csak nőt.


Én azt látom, a többes szex sokkal nehezebben jön össze az embereknek, hacsak nem nagyvárosban. sokat kell keresgélni, mire nem kamu, hanem őszinte és normális, nameg egymáshoz illő partner talál az ember a környékéről. Többnyire neten keresgélnek a melegek és bisezxek.


Nekem úgy tűnik, a melegek között jóval nagyobb a %arány, akik felvállalják, mitn biszexek között. Én se vagyok felvállaltan biszex, bár nem katasztrófa, ha nyilvános volna, viszont nem szeretném.

2022. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, hogy egyszer ezt kívánom egyszer mást. Most barátom van, őt kívánom, nem akarok mást, az előtt barátnőim voltak, de nem azért lett barátom mert azt kívántam és mást nem, hanem mert így alakult. Remélem érthetően fogalmaztam.

Az egyéjszakásnak meg sosem voltam híve

2022. febr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!