Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért könnyebb fiúkkal szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért könnyebb fiúkkal szexuális kapcsolatot létesítenem, mint lányokkal?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, és még nem voltam nővel, csak férfiakkal, de vonzanak a nők is. Nem tudok egy nővel sem a lényegre térni, mintha nem is érdekelném őket, tinderen meg badoon kb minden 2. 3. fiú match, de a nőknél jó ha 1-2 és azok sem írnak vissza.

Mellesleg mondhatni jó pár fiúval voltam és mindenki szerint nagyon helyes vagyok és sportos, de a lányokkal nem megy. Eloben sem, mintha senkit nem érdekelnék. Miért van ez, mit csinálok rosszul? Nagyon elkeserít engem, hogy látom hogy nálam sokkal rosszabbak olyan lányokkal vannak hogy...



2019. szept. 5. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
A nok mar csak ilyenek,buz/ik lesznek a ferfiak nagyresze mellettuk :D
2019. szept. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes a meleg és bi srácok meg pont arról panaszkodnak, hogy hol tudnának ismerkedni :D

Tudat alatt differenciáltan blokkolod saját magad, az egyik nemnél elért sikerek már "felbátorítanak" pozitív visszacsatolást jelentenek, a másik nemnél gátlásaid, kudarctól való félelemből táplálkozó szorongásaid állnak fent.

2019. szept. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A nők röviden a szórakoztató és férfias személyiségű férfiakhoz vonzódnak, ha belsőről van szó.


Belőled ezek közül egyik vagy mindkettő tulajdonság erősen hiányzik, ezért nem találnak vonzónak a nők belsőre téged.

2019. szept. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Lehet olyan lányoknál próbálkozol, akik azt nézik, hogy mennyi pénzed van (10-ből 8 ilyen) :D
2019. szept. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Cserélnék veled. Meleg létemre annyi nőm lehetne, amennyit csak akarnék. (De nem akarok.) Fiú meg jóformán semmi.
2019. szept. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!