Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Amiota rendszeresen maszirozom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amiota rendszeresen maszirozom a prosztatam javult a sima orgazmusom minosege es hosszabb ideig tart. Tapasztalt mas is ilyet?

Figyelt kérdés

2022. febr. 8. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen határozottan. Mióta sikerült elérnem a prosztata orgazmust azóta tudom, hogy milyen "pontra és érzésre kell koncentrálnom" hogy újra átéljem ezt az érzést. Lehet hogy ez annak aki még nem tapasztalta, annak értelmetlenül hangzik, de ha sima orgazmus közben a prosztatámból kiinduló feszülésre koncentrálok, valahogy nagyobbakat élvezek.
2022. febr. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy csinálod magadnak?
2022. febr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Nekem a bal oldalamra fekve, jobb lábamat felhúzva a jobb kezem mutató és hüvelykujjával a legeredményesebb. Nem túl kényelmes hosszútávon, így mindenképp javaslom egy prosztata masszírozó beszerzését, de amikor nekem az nem volt, egy megfelelő méretű hajkefe nyelét használtam elég nagy sikerrel. Ez utóbbit több szempontból sem ajánlom. :D Megéri a G pont masszírozó azt a pár ezer forintot...

2022. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Majdnem ugyan igy... Csak en prosztata dildot hasznalok...
2022. febr. 9. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!