Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek biszex vagy meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek biszex vagy meleg?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm aki 24.

Egyedűl lakik!

Sose láttam lánnyal!

6 éve ismerem!

Nem jár sehova csak rokonokhoz, és szórakozni is csak akkor ha elhívom!

Olyan érdekes beszédstílusa van de nem nagyon bzis!

Érzem, hogy valamilyen formában kötődik hozzám!

Nem tudom, hogy bepróbálkozzak-e nála!

Én 16 évvel idősebb vagyok nála!

40f



2022. febr. 14. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod, hogy szerencsés vagy ?

Próbálkozz be nyugodtan, főleg, ha van kötődés !

Kor nem érdekes, ha egyébként jól megértitek egymást .

2022. febr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Mindenesetre a !-ről szokj le, kijelentő mondatok után nem írjuk!
2022. febr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Ezekből az infókból simán lehet hetero, vagy aszexuális is. Van aki nem bulizós, és tök jól elvan egyedül (vagy olyan a családja, hogy örül hogy egyedül lehet) Amúgy negyven évesen ne a gyakorin kérdezd már meg próbálkozz-e a kiszemelteddel. Tapogatózz, derítsd ki biszex vagy meleg-e egyáltalán- már ha nem ellenséges a melegekkel, és utána döntsd el mit akarsz. Még ha meleg is, nem biztos hogy belefér neki egy ekkora korkülönbség.
2022. febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha íyen nagy barátok vagytok, akkor szinte hihetetlen, hogy még soha nem volt köztetek szó szexuális témákról. Hihetetlen, hogy ne tudnád, volt, vagy van-e barátja vagy barátnöje ? De apja helyett ne legyél az apja. Kezdj el vele beszélgetni te a szexröl, nem feltétlen a melegekéröl. Barátok között ennek természetes dolognak kéne lennie. Ha esetleg pedíg köztek kialakulna szxuális vonzódás, akkor azt te dönsted el, hogy érdemes-e belekezdeni ? Itt nem a korkülönbségröl beszélek, hanem inkább a baráti kapcsolatról.
2022. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk azt sem értem, ha sosem láttad lánnyal, az miért utal egyből melegségre. Attól még lehet valaki meleg, hogy lányokkal lóg, de, még akár úgy is, hogy egyébként barátnője van!
2022. febr. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Külsöségekbe mindenki azt magyaráz be, amit akar.


Engem egyszerre 2 csinos lánnyal szoktak látni, a hugaim. Különben csak szintén csinos srácokkal, a hugaimra irígyek az emberek, a srácokról még nem találták ki rólam, hogy meleg vagyok.


Ìgy kezdödik a pletyka is.

2022. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát kiderűlt!

Áthivott magához es filmeztünk és dumáltunk!

Kiderűlt a pálya!😁

Este kölcs.orál es hoki meg is volt!

Innentől már...

2022. febr. 19. 11:02
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok :-)
2022. márc. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!