Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, a passzív biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a passzív biszex srácok aranyosabbak kisebb farokkal?

Figyelt kérdés

2022. febr. 21. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Nem, sehogy sem aranyosak.
2022. febr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Aranyosak a melegek de nem érdekel a farkuk
2022. febr. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Aztán mi a szöszt csináljon egy nő egy passzív pasival??? Amire te gondolsz - strapon - a dominákra jellemző. Az összes többi nőt - ha elfogadja hogy a pasija biszex - inkább az érdekli meg tudja-e dugni rendesen, nem arra vágyik hogy a fickó púzóját felcsatizza.
2022. febr. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

#1 vagyok

Pontosan ez az, #4. Engem nem zavar ha valaki biszex, én is az vagyok, tudom hogy nem lehet ellene tenni, de könyörgöm, akkor már legyen ő a férfi, vagy keressen meleg kapcsolatot. És egy férfi ne aranyos akarjon lenni, na meg sehogy sem előnyös ha kicsi a farka 😂

2022. febr. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NNNándi ***** válasza:
100%
Én biszex passzív vagyok. Heteró kapcsolatban élek. Párommal az ágyban én vagyok a kemény farkú pasi. Jó vele a szex. Ha pasival vagyok ott enyém a lányos oldal. Szeretek szopni és ha dugnak. Külön kell választani a heteró szexet a meleg szextől.
2022. febr. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!