Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van társkereső heteró kapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van társkereső heteró kapcsolatban élő biszex nőknek?

Figyelt kérdés
Tehát van egy feleség, aki szeretné nővel kipróbálni.
2022. febr. 24. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járok. Házaspár vagyunk, szeretnénk nővel harmasozni, de sehol sem találunk hozzá partnert, nagyon nehéz.

N

2022. febr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen társkereső. A többi, "hagyományos" társkeresőt tudod használni.
2022. febr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

1 vagyok. Aki privátba írt, köszönöm. Hallottam arról az oldalról. Szétnézünk ott.

Mégegyszer köszi! Cukik vagytok! :)

2022. febr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Én lányt vagy párt keresnék a párommal...29L
2022. febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kalandvagy1986 ***** válasza:
91%

Mi is hasonló cipőben járunk. Próbálkoztunk oldalakon (Adultpixie, Goldengate) de pl. ott is csalóka, mert sok nő heteróként van fent. Volt hogy nem akartam pofátlan lenni, nem írtunk, majd volt aki küldött üzenetet hogy részéről nyitott a biszex felé (elhanyagolt feleség).

Itt GYK-en is jöttek privátok, sőt azt is itt olvastuk, hogy van aki(k) Tinder-en keres(nek) , nőként nőt (eleve kisebb a lebukás veszélye abban a kategóriában és akár sikert is hozhat).

35N,35F

2022. febr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Én crossdresser fiúként meg párokhoz csatlakoznék, akár teljesen lányszerepben.
2022. febr. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!