Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ismertek jó biszex társkeresőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek jó biszex társkeresőt? Vagy ti hogyan ismerkedtek más lányokkal például buliban? Honnan lehet tudni, hogy ő is vevő lenne rá?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Biszex vagyok, 20 éves és a párommal keresünk egy harmadik felet elsősorban komoly kapcsolatra (nem játékszernek), Győr környékén. A probléma azaz, hogy nem igazán tudjuk, hogy hol találhatnánk ilyen lányt. Egy társkeresőre regisztráltunk, de nem nagyon jött be, pedig egyikünk sem néz ki rosszul. Nem vagyunk olyan bulizós típusok, de esetleg ott is megpróbálkoznánk, csak nem szeretnénk ciki eseteket :D


Szívesen beszélgetnék biszex lányokkal csak úgy barátkozás gyanánt is ;)



2018. aug. 5. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
mi goldengate-n és smpixie-n próbáljuk már kb fél éve, sztem sokkal sikeresebb ha élőben flörtölsz csajjal (ha csaj vagy) és kérdezed meg.
2018. aug. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fruzs33 ***** válasza:
Hmmm...jól hangzik.Én személy szerint pánszexuális vagyok,amit gyakran összekevernek a biszexualitással.
2018. aug. 7. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én szívesen jelentkezem, mégha csak barátkozni is :D
2018. aug. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
goldengate és Grindr
2018. aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 -remete- ***** válasza:
Planetromeo eropolis
2018. aug. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!