Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért ilyenek a mai pasik ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a mai pasik ?

Figyelt kérdés

Szerintem valami felháborító, amit manapság társkeresésnek neveznek. Olyan elvárásaik vannak, hogy csak na. Leginkább a pasikkal van tapasztalatom. Sokukat igazából nem is értem, komolykapcsolatra nagyon kevesen képesek. A legtöbben azt se tudják mi az, hogy monogámia. Azzal kezdik a beszélgetést: Szia, szex ? És aztán a sok agyatlan meg csodálkozik, hogy senki nem marad meg mellettük.


A másik meg az elvárások. Egyszerűen nem tudom megérteni az egyes emberek elvárás listáit. Legyél gazdag, jóképű, izmos test,ja és akkor legyél diplomás lehetőleg. Nagyon el van fajulva ez a mai világ.



2022. márc. 10. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Ezt tette az internet.
2022. márc. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Azért megnézném, hogy te kiket utasítottál el.
2022. márc. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nincs baj az elvárásokkal, ha reálisak, illetve a másik is tudja nyújtani őket. De az a baj, hogy általában csak az elvárások vannak és az ember nem látja, hogy mit kap érte cserébe. Sokan egy mondatot nem tudnak normálisan leírni, megfogalmazni, de úgy viselkednek, mintha a hr osztály lennének és valami munkára pályázót interjúztatnak.

Nem szeretem ezt mondani, de néha úgy érzem, mintha egyesek túlértékelnék magukat, mintha nem ugyanolyan hétköznapi emberek lennének, mint bárki más.

Néha azt érzem, mintha a melegek mind minimum az angol királyi család tagjai lennének és ugyanazzal a gonddal kell kiválasztaniuk a másik kékvérűt, mint a koronahercegnek a hercegnéjét. Vagy valami hasonló. Nem tudom már mihez hasonlítani.

Még előírások is vannak, hogy hogyan kell viselkedni. Ha nem a bevett sztereotípia alapján viselkedsz, akkor komolytalan vagy kamus vagy. Pl. nincs kint profilomon, hogy mi volt a legutóbbi hiv tesztem eredménye? Csakis azért lehet, mert felelőtlen vagyok. Véletlenül sem azért, mert ősidők óta nem szexeltem inkább senkivel és nem faxról faxra járok.

De már mindegy. Csak trollkodni járok fel egy ideje.

2022. márc. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
96%

A 3-as válaszoló jól és tömören megírta a lényeget.

Egyszer olvastam egy mondást, ez a mai világra nagyon igaz :


" Ha annyiért vennénk meg az embereket,amennyit érnek és annyiért adnánk el,amennyire tartják magukat, brutálisan meg lehetne ezen gazdagodni. "


Férfiként, egyszerű, hétköznapi férfiként egy ideje szeretnék egy tartós barátságot, egy hasonló férfivel.

Két év alatt sem jártam sikerrel, de főleg a kamuzás, gyávaság,hitegetés miatt.

2022. márc. 11. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!