Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Undorodom az anális szextől,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodom az anális szextől, de izgat a szép férfitest látványa. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

A férfiakkal való dugás gondolata kimondottan taszít, és nincs semmilyen romantikus gondolatom velük kapcsolatban, mégis valamiért rengeteg fantáziám fűződik a szép férfitestekhez, férfiakkal való pettinghez, erotikus játékokhoz, helyzetekhez. Gyakran képzelek el olyan szituációkat, hogy egy szálkás, atletikus alkatú férfival állunk egymással szemben egy félhomályos szobában meztelenül, hosszan tapogatjuk egymás hátát, hasát, vállát, combját, ölelkezünk, vagy az ágyban két vállra fektetjük egymást, összesimulunk, kikötözzük egymást és harapdáljuk a mellbimbóit vagy egyéb módokon izgatjuk a partnert, stb...

Próbáltam ilyenekhez szimpatikus partnert találni, de mindenki csak a dugásra koncentrál, vagy megszállottan fetisiszta, és pl. semmi más nem érdekli, csak a zoknis lábfejek, megint mások meg külsőre nem vonzóak. Kezdem úgy érezni, nem sok esély van ehhez kíváncsi és lelkes partnert találni.



2022. márc. 22. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elélveztetés nélkül max fizetősen találsz szerintem
2022. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy nőként szólok hozzá, de ezt jó volt olvasni. Az én szememben ez tök normális vágy egy férfitól. Remélem, találsz hozzá partnert. :)
2022. márc. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Enis igy vagyok vele

Csak en nem vagyok szép

2022. márc. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!