Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha undorodom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha undorodom a spermától?

Figyelt kérdés
A barátom elvárja, hogy lenyeljem a spermát, de én undorodom tőle. Hányingerem van. Megmondtam neki ezt, de megsértődött, S csak szopással engesztelhettem ki. Mit tegyek, hogy ne undorodjak? Az anált még kibírom, ez a másik kedvence. Hétvégente egy nap kb. 4-5-szer szexelünk, szóval elég aktív szexuális életet élünk. Azzal érvel, hogy ő is minden nap kinyal, akkor én is szopjam le legalább egyszer egy nap.

2018. febr. 3. 11:11
1 2
 1/18 Gál Zoé ***** válasza:
92%
Cseréld le a barátod!
2018. febr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Gondolkodtam rajta, de szeretem őt, nagyon helyes, okos pasi.. És ki tud elégíteni..

Én 18/l ő 20/f

2018. febr. 3. 11:14
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Én eleve nem lennék ilyen önző tuskóval. Sz#rj a szájába és hagyd ott. És ha nem tetszik neki? Hát neked sem amit ő követel.


Én sem szeretem a spermát, nem is nyelem le, sőt szólok hogy ne a számba. Ezt eddig mindenki elfogadta. Az anál nálam tabu, ebből se volt még soha vita. Sőt ezt olyan határozottan szoktam mondani hogy senki nem hozta kétszer szóba.

A szex a kölcsönös örömszerzésről szól ahol ez egyik fél ha meg is tesz olyan dolgokat amit amúgy annyira nem szeret, azt ÖNKÉNT teszi, csakhogy a másiknak jó legyen. De semmiképp sem azért mert az követeli!

2018. febr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Modeler ***** válasza:
100%
Hát, mondjuk erőltesd a csókot "teli szájjal". Biztos ez is bejönne neki XD
2018. febr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

2. Köszi, próbálok beszélni vele.

3. Lehet ki kellene próbálnom XDD

2018. febr. 3. 11:22
 6/18 anonim ***** válasza:
te a gyakorit húzod le azt élvezed épp elméjű ember szakít
2018. febr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%

Amikor érzed, hogy jön, válts át olyan pózra, ahol nem kerül a szádba az ondó. Ha a barátod hanyatt fekszik, akkor pl. meg tudod tenni, hogy kiveszed a szádból, és a fitymafékje környékét nyalogatod, vagy simogatod a zárt ajkaiddal, akkor a sperma lefelé fog menni, nem a szádba.

Légy kreatív!

A megsértődés nem valós, hanem "ügyes" trükk, duzzogás. Egyszer fektess be annyi energiát, hogy egy ideig ne legyen semmilyen orál. Pár nap után el fogja fogadni az olyat is, aminek a végén nem élvez a szádba. Ugyanis a lényeg nem az, hanem, hogy ne szűnjön meg az ingerlés az orgazmus előtt-alatt.

Az erőszakos pasi nem csak ebben negligálja a te érzéseidet, hanem mindenben, erre gondolj!

2018. febr. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat, megpróbálom amit az utolsót mondott. Kíváncsi vagyok mit fog csinálni
2018. febr. 3. 11:33
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A barátod nagyon helyes okos pasi?? Akkor èn egy ostoba tajparaszt vagyok hozzá kèpest,mert èn sosem akartam ráerölteni semmit a páromra amit nem akart..
2018. febr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 cdx ***** válasza:
64%
Én mindig csak annak a szájába mentem el, aki megengedte (a legtöbben engedték, aztán volt aki kiköpte volt aki lenyelte), de aki nem szerette volna, annak mindig szóltam , hogy vigyázzon , mert jön a peticilin.
2018. febr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!