Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kiváncsi heterók(fiatalok),...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiváncsi heterók(fiatalok), ti kivel probalnatok ki es mit? 18/f

Figyelt kérdés

Engem mar kamasz korom ota izgat, hogy milyen lehet egy sraccal kiverni egymasnak vagy ilyesmi, de meg nem talaltam senkit akivel szivesen benne lennek


Valamiert csak fiatallal, max kozepsulissal, az idosebbek nem vonzanak egyaltalan, es nyilvan azert fontos hogy ne legyen csunya, ill csak a vekony fiukkal birnam ezt elkepzelni


En lennek tul valogatos?


Vagy tenyleg nincs ra esely h talaljak egy vekony es nem banyarem korombeli sracot(max18-9), akivel lehetne dumalni vagy adott esetben eljutni a dologig?


Magamrol annyi hogy 18vagyok, 185-6magas es 65kg, igazabol egy olyas valakit kepzelnek el aki hasonlo mint en


Akik hasonlo cipoben jartok, es kivancsiak, nektek is ennyire megvan az elkepzelesetek a leendo sracrol?vagy mindegy csak logjon valami a laba kozott



2022. márc. 27. 22:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Nevezd aminek akarod, latom megfogtad a kerdes lenyeget:)
2022. márc. 27. 22:10
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Hát, te sem vagy hetero, az biztos.
2022. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Tiszta te vagyok fizikai tényezők alapján. De állítom az ország másik végébe laksz! :( 18/F.
2022. márc. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Engem körülbelül 2 éve kezdett izgatni a téma, de csak most jutottam el odáig hogy elfogadtam és bevallottam magamnak hogy biza eltudom képzelni férfiakkal is a dolgot. Eddig csak csajokkal voltam együtt.

Hasonló cipőben járunk szinten ilyen elképzeléseim vannak 180cm 65kg es 24 éves vagyok és csakis hasonló kaliber jöhet szóba. Bár az én esetemben ez negatívum egy kisvárosban nem könnyű találni és a bátorságom sincs meg hogy random itt előkre írjak!?!?

Ha egyszerűen az ilyen fiúk jönnek be miért mennél el mással:)

2022. márc. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Legelső alkalomra legfőképp egy kölcsönös intim masszázst tudnék elképzelni hogy picit megismerkedjek a dolgokkal.
2022. márc. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Biszex vagy, fogadd el magad.
2022. márc. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Magasan van amit akarsz. De nekem is csak fiatal és vékony lenne okés. Csak ugye hiába ha mindenkinek sok a 29 év.
2022. márc. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy mindenkinek sok a korod 8/as válaszoló. Nekem például Instagrammon is elég sok 18és 20.on éves írogat külföldi is srác pedig nem vagyok meleg. 38 éves vagyok. Annyi hogy Testépítő versenyző vagyok és személyi edző. Valószínűleg ennyit számít a külső megjelenés és hogy kinek milyen a teste. De tapasztaltam ezt én is hogy megmondtam nálam vagy 15 évvel fiatalabb lánynak a köröm kissé ellenkezett nem igazán volt közvetlen, de amint látott rólam képet ez egyből változott és érdeklödő volt irányomba. Ennyit számít a kinézet, és nem a kor a fő mérvadó. Főleg hogy te még fiatalabb is vagy.
2022. márc. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát...az "elvárásoknak" megfelelek,ha úgy van szívesen csinálok többet is mint amit leírtál:P

De ahogy előttem is írták,ha neten össze is futsz valakivel akivel szívesen találkoznál,az tuti hogy az ország túlsó felében él

2022. márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
7. Én 28 vagyok és rendszeresen szexelek 18-22 körüli fiúkkal. Igaz én elég fiatalnak nézek ki, mindenkitől azt kapom vissza, hogy külsőre 21-23 év körülinek tűnök. (Elég kölyök képem, kisfiús arcom van.)
2022. márc. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!