Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok,Nők,Asszonyok nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,Nők,Asszonyok nektek miért visszataszító hogy a párotok elmondaná hogy vannak Bisex érzései?Sajnos az én párom eléggé rosszul viselte mikor elmondtam neki.Viszont még semmi olyan dolog nem történt,hogy megcsalásrol lenne szó. 36/ffi

Figyelt kérdés
2022. ápr. 5. 07:42
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Mert mi nők Férfira vágyunk. A biszexek többnyire nem férfiasak (főleg a passzív oldalt kedvelők). A legtöbb nőnek a pasi-szex nem vonzó (finoman szólva).

Másrészt meg azért, mert a biszexek túlnyomó többsége nem tudja sokáig elnyomni a vágyait, és a nője mellett pasikkal is akar szexelni. És az ugyanúgy megcsalás mint ha nővel tenné...

2022. ápr. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
#1 Jól mondja. Sajnos nekem az nem férfias, ha pasikkal is kavar
2022. ápr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Még nem történt, de majd történik idővel. És ettől jogosan tart. Tiszteletre méltó, hogy bevallottad neki, de ennek a következményeit is vállalnod kell, mint pl. teljes bizalom elvesztése, vonzalom megszűnése.

Nagyon kevés az olyan ember, aki egy életen át tud uralkodni a vágyain. Ő is ettől tart, hogy te sem fogsz. És nem is kell elnyomnod magadban, csak találni kell elfogadóbb partnert, akinek ez nem probléma. Ez viszont nem lesz egyszerű.

Én nem ítélek el senkit, aki nem heteroszexuális, de két férfi szexuális együttléte nekem nem vonzó.

2022. ápr. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!