Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Visszataszító lennék, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszataszító lennék, hogy ilyenek a melleim?

Figyelt kérdés

Elég nagy mellekkel áldott meg az ég, aminek annyira nem örülök. Elmondanátok, hogy szerintetek ez tényleg visszataszító e?

Ami a képen van az nem az enyém, csupán a forma egyezik, az enyém nagyobb annál valamivel.

Lányok, fiúk egyaránt érdekelnek, de félek bárki előtt is mutatkozni. 19/ lány

[link]


2015. jún. 5. 14:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyel bolond. Viseld buszken :)

Szerintem szep mellek ha nem is a tieid. Hidd el sok ferfi megvan a nagy mellekert bolondulva :)

23N

2015. jún. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Orulj neki..bar nekem is ekkora lenne
2015. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Nem visszataszítóak. Nekem kimondottan tetszenek és hidd el a fiúk többsége így lesz vele. :)

19F

2015. jún. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Igazából nem annyira hihető,hogy ez neked baj,főleg ha olyan szép formás is mint a képen,ezért csak minden egyes pasi oda van,hidd el... 33F
2015. jún. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
40/f lehet hogy nagynak érzed. Te érzed a súlyát a nagyságát. Tőlem remélem elfogadod, amit írok. Én már sok nő mellét láttam már. A tiedet is megnéztem. Szép telt melled van. Nagyon tetszik a férfiaknak. Azt is mondják, hogy a termékenységet is jelzi egy lánynál a szép telt kebel. Te egy gyönyörű szépséget kaptál ajándékba. Nehogy szégyelld!! Nő vagy. Olyan nőiességgel amiért boldogan fog rád nézni sok férfi mert nőt fog látni. Egy szép nőiességet. Ez nem visszataszító hanem nagyon szép és legyél érte boldog!!!!!
2015. jún. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen örülj neki mert sok férfi odavan ilyen mellekért.

Nekem nem kellene ekkora mell,elég az én pici mellem :-D

2015. jún. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Jóféle cicik. Ha a tieid is ilyenek akkor gond egy szál se! :)
2015. jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, nem annyira vészesen lóg még.
2015. jún. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Engem zavar, hogy nekem kicsik vannak, cserélünk?

De most komolyan, szerintem ez kb. a tökéletes mell, amit küldtél, egyáltalán nem nevezném "lógós"nak, nem is tudom, hogy jött fel ez az egyik hozzászóló által.

Szóval női szemmel irigyellek, biztos sokan megnéznek az utcán.

Sok sikert az elfogadáshoz!:)

2015. jún. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
54%

Ezek szépek :)

Mekkora a méreted?

2015. jún. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!