Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mást is érdekesnek találja az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is érdekesnek találja az önszopást?

Figyelt kérdés
Régen hajlékony voltam, és elég sokat be tudtam kapni. Szerintetek ha tornázok eleget (joga) akkor újra képes leszek rá? Ki az, akit ez a téma még érdekel?

2022. ápr. 11. 14:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is szexi. A nyelvem végével el tudom érni a makkom hegyét, vagy a fitymámba bele tudom dugni ha előre húzom, de bekapni nem tudom a makkomarsajnos, és így is elég kényelmetlen. De gyertya állásban szeretek a számba spriccelni maszti végén.

Ismerek egy srácot aki az egész makkját be tudja kapni.

Lehet, hogy a jóga, torna segíthet valamennyit, de gondolom, az egyéni adottság, hogy mennyire vagy hajlékony.

2022. ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
nagyon jo érzés..én a makkom be tudom kapni,fura,hogy a sajátod van a szádba,de isteni és a végén a spricc hmm..
2022. ápr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
en igen bar nem erem el magamnak, de baratnöm kerte parszor hogy kapjam be magamnak :D
2022. ápr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mivel majdnem 2m vagyok,nem igazán tudom eléggé összehajtogatni magamhogy elérjem...

Én is szeretek néha gyertyában elmenni,de mégiscsak sokkal izgatóbb ha valaki más spriccel az arcomra:P

2022. ápr. 12. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
öcsém az egész makkját be tudja venni. Tök izgi
2022. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb pasi simán szopná magát, ha képes lenne rá.
2022. ápr. 13. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Milyen élmény, ízű a sajátod?
2022. ápr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
#7-es, nekem a sajátom is ízlik, de másé mindig finomabb, már csak a helyzet miatt, hogy egy másik férfi farka lükteti bele a számba az anyagot, miközben látom, hallom ahogy élvez.
2022. ápr. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes lenne, ha tudnám csinálni (6-os válaszolóval maximálisan egyetértek), így marad(na) az, hogy másét (ha lenne kiét - persze nem feltétlenül az elsőt, ami szembe jön, de ha vonzónak találnám a szituációt, nem nagyon haboznék).
2022. ápr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szamomra minden ami maszturbacio az izgalmas. Sajnos nem erem el de gyertyaban mar csinaltam az is izgalmas.
2022. ápr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!