Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen érzés volt először egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés volt először egy haverral közösen kiverni?

Figyelt kérdés
Gyakran olvasom itt, hogy sokan közösen hokiznak a haverjukkal. Engem is izgat valamennyire ez a dolog, viszont hetero vagyok, és hamar "kizökkenek" ebből úgymond. Bár ha egy lány is jelen lenne közben, és a haver valójában nem is egy közeli ismerős, lehet hogy felszabadultabb lennék. Nem tudom, sok kétely van bennem. Na mindegy, kíváncsi vagyok a válaszokra.

2022. ápr. 18. 21:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos nem volt még ilyen élményem, de engem is izgat a dolog. Én is haveri alapon gondolnám, de a közeli ismerősöket kihagynám, nehogy kiderüljön a dolog :D Ha esetleg valaki hasonlóképpen érdeklődik a téma iránt, írhat :)
2022. ápr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem k*rva joo!

Sokkal kozelebbi lesz a viszonyotok, elsőre talan furcsa de aztan nagyon hangulatos lesz a dolog.

2022. ápr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem először nagyon izgi volt, hogy valaki más nézi ahogy verem a farkam. Utána párszor még megismételtük, de az már nem volt olyan
2022. ápr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel a téma, írjatok:) 21f
2022. ápr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Sajna nem volt még ilyen. De egy pesti vékony sráccal benne lennék.
2022. ápr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Izgalmas volt, már csak azért is, mert mindketten kíváncsiak voltunk arra, hogy milyen lehet a másiké amikor feláll, meg ő hogyan csinálja.
2022. ápr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6-os, és nem csalódtál? ;)
2022. ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem csalódtam. Sőt!... :)
2022. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%
Még sosem próbáltam. Mostanában fantáziálok ilyesmiről hogy egy fiatal jó külsejű helyes szőrtelen sráccal közösen kiverjük.
2022. ápr. 20. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 sandrisbp ***** válasza:
100%
Szerencsések, akiknek a haverja felveti ezt. Mert sokakat érdekel a dolog, de nem mernek haverral kezdeményezni ilyesmit, mert félnek, mi lesz, ha nem pozitív a válasz. Ugyanakkor egy jó haverral mégiscsak jobb lehet ez, mint egy idegennel.... De egy idegennel sokkal könnyebb pl. a neten ilyesmit leszervezni, összehozni.
2022. ápr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!