Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek erre tényleg most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek erre tényleg most jött rá?

Figyelt kérdés

Együtt voltam 2,5 évig egy magát leszbikus nőnek vallott nővel. Szakítottunk. Majd most pasival van. Szerintetek ez 28 évesen ki tud alakulni? Nem akarok tőle már semmit, mert ezekután ......

Csak nem értem. Járt már más is így?



2022. ápr. 24. 22:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
95%
Most azt hiszed, hogy ha nőért hagyott volna el, az kevésbé lenne sz.r, és esetleg korrektebben intézte volna. Hát nem. Nem kell ebből orientációs kérdést csinálni, mert nem az.
2022. ápr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sztem ő azalatt az idő alatt is míg együtt voltunk megcsalt. Miután közölte elköltözött még 3x jött ott aludni, mondván mentsük meg, ja igen, de akkor már ismerkedett a sráccal. Minek jött oda? Meg lehetett volna mondani. Emberségből nulla. Szerencsére egy ilyen embertől megszabadultam. Csak 2,5 évem ment rá. Rengeteg dolgot tűrtem el neki.
2022. ápr. 30. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!