Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális csajok, örülnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális csajok, örülnétek ha olyan pasitok lenne aki engedi, hogy nőkkel is szexeljetek?

Figyelt kérdés

Természetesen úgy hogy ő nem szól bele, nem nézi, nem zavar és hűséges marad.

Örülnétek egy ilyen felállásnak?



2022. ápr. 25. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Ilyen van most is.

Annyi különbséggel, hogy volt már hogy ő is részt vett benne.

2022. ápr. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Attol mert a lanyok is vonzanak nem azt jelenti, hogy megszunik az a kulonleges kapocs a baratom es koztem ami magaba foglalja azt is, hogy csak egymasei vagyunk. Es ha o nem igy gondolja es neki mindegy, hogy egy masik novel is megelem ezeket a bensoseges pillanatokat, akkor nem vagyunk egymashoz valok.
2022. ápr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem egy biszexiális embernek megkell élni a vágyait mindkét nemmel, mert csak így lesz teljes értékű a házassága.

Azt viszont elkell dönteni, hogy ki az első, és akkor nincs probléma.

Nekem volt bi barátnőm, aki havi 2-3 délutánt eltöltött a barátnőjénél.

Ez akkor volt amikor én dolgoztam, tehát nem éreztem belőle semmit.

Tudomásul vettem, hogy erre neki szüksége van, hisz máskülönben a mi kapcsolatunk sem lesz tökéletes.

2022. ápr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Még hogy meg kell élnie... A férjem meg majd jön azzal, hogy neki kell egy nagymellű szőke nő is, mert csak úgy lesz teljes a szexualitása, és csak havonta 2-3x töltene ott egy délutánt. Én meg nyeljem le, mert én barna vagyok, és kicsik a melleim, szóval jogos, hogy nem tudok mindent megadni neki.

Ne vicceljünk már :)

38N bi

2022. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

4. Ejnye ejnye.

Miről beszélsz? A férjed, jól értem, hogy heteró.

Akkor legyél neki elég te. Sőt.

Elég kell, hogy legyél neki.

Aki bi, az ciszont azért bi, mert mindkettő nem közelségére szüksége van.

De úgy látom, hogy ezt neked sokkal jobban kell tudni, és érezni.

3#

2022. ápr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Igen, bi vagyok, és pont ezért talán jobban tudom, hogy hogy is van ez, nem? 😀 Egyáltalán nem azt jelenti a biszexualitás, hogy egyszerre kell a két nem, hanem hogy tetszhet nő és férfi is. De ahogy tetszhet egyszerre két férfi is egy hetero nőnek, ugye? Mégsem mondjuk, hogy persze drágám, találkozhatsz vele is.

Téged jól kihasználtak.

4-es voltam.

2022. ápr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem volt ilyen barátom hogy engedte
2022. ápr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Nyitott házassagban élünk és van neha nővel is kalandom. Nem számolok be a férjemnek róla
2022. máj. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még ha örülnének is, én biztos nem kezdenék bi nővel.

Nálam ez nem működne.

F.44

2022. máj. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!