Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális lányok, mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális lányok, mennyire nehéz olyan pasit találni komoly kapcsolatra, aki engedi, hogy nőkkel is szexeljetek?

Figyelt kérdés

Férfiként kérdezem, mert érdekes módon nőkre nem vagyok féltékeny, kíváncsi vagyok, hogy ez mennyire gyakori.

Simán el tudnám képzelni, hogy ha mindent megbeszélünk, akkor ne kelljen lemondani semmiről a páromnak hogy boldog legyen.. F35



2020. dec. 25. 10:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, én pasi vagyok, de engem sem zavarna!
2020. dec. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam egy jó sztorit erről.

A nő vágyakozott arra, hogy együtt legyen a barátnőjével, de nem akarta tönkretenni a kapcsolatot. Egyszer csak a pasi elkezdte mondani, hogy de jó lenne a 3-as, de jó lenne és mondta, hogy szervezzék be a csaj barátnőjét. A nő ellenkezett majd sok unszolás után belement.

Megtörtént a dolog, és ezt követően röviddel elhagyta a csávót, vitte a gyerekeket és összejött a barátnőjével:D

Úgyhogy, hajrá:D

2020. dec. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez teljesen más történet. Hetero hármas után is összejöhet a vendéggel a nő.
2020. dec. 25. 10:46
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Volt ilyen barátom, viszont a lány akivel voltam mellette egy idő után azt mondta hogy válasszak, vagy ő vagy a pasim. A lányt választottam.
2020. dec. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Expasiaim nem hogy engedték, de még ők ajánlották fel sokszor, hogy lányokkal nyugodtan lefekhetek.
2020. dec. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék ha lenne ilyen pasim, de érzelmileg is tudok vonzódni lányokhoz így előfordulhat az én esetemben is, hogy beleszeretek a lányba. Rosszul érezném magam emiatt, hogy a pasim megbízott bennem és engedte, hogy megéljem a szexet lánnyal is én meg esetleg beleszeretek és vele akarok lenni a továbbiakban. Hálátlannak érezném magam és azt, hogy visszaéltem a belém vetett bizalmával.
2020. dec. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb, mint olyan nőt, aki elfigadja a férfi biszexualitást. Ám a gyepes társadalmi berögződés mindkettőt elítéli. Nekem és a férhemnek is szerencséje van ebből a szempontból. Mindkettőnknek meg engedett az azonos nemüvel való együtt lét. És így szeretjük, szerelmesek vagyunk egymásba.
2020. dec. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tuti nem menne a pasim bele, pedig nagyon izgatnak a lanyok szexualisan. O sokat van kulfoldon szoval meg sem tudna de nem talaltam meg olyan lanyt aki ebbe benne lenne.
2020. dec. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
barcsak ilyen pasim lenne akit nem zavarna 😝😝
2021. jan. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Szerintem sokunkat nem zavarna. Jó mondjuk én is biszex vagyok, de szerintem mindent meglehet beszélni.
2021. máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!