Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi vagy meleg srácok, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi vagy meleg srácok, ti hogyan jöttetek rá, hogy rokon, barát vagy osztálytárs, stb meleg vagy biszex? Hány évesek voltatok akkor? Történt is valami?

Figyelt kérdés
2022. máj. 17. 07:00
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
En meg nem talaltam a kozeli kornyezetemben ilyet, rejtozkodik mindenki szerintem es legtobben csak neten nev nelkul merik kielni a vagyaikat
2022. máj. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy jó haverom aki mindig hokiról,farkakról beszélt,rávett mutassuk meg egymásnak,együtt verjük ki. De a legtöbb az volt hogy egymásét vertük,én nem akartam mást.14-18 között voltak ezek.

Aztán 20 körül voltam mikor egy közös zuhanyzásnál leszopott egy pasi,később egy másik is. Én mindig csak kivertem nekik.

Tavaly megismerkedtem egy pasival egy fórumon,vele is közös hoki volt.

Most meg egy jó haverom van akivel néha perverzkedünk és kiverjük egymásnak.

2022. máj. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én társkeresőkön találtam rá kollégákra, volt kollégákra/osztálytársra. Az egyik most is kollégám, elöször vicces volt mert mind a ketten titkoljuk a dolgot, legalábbis ugy tudom ö is titkolja, így érdekes, kicsit kínos volt a helyzet.😀 Viszont azóta oldodott a dolog, nincs köztünk semmi, nem is lesz, de már sokkal többet beszélünk, hülyülünk.
2022. máj. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Egyszer unokatesómnál aludtam és leszoptam álmában.

Csak arra kelt fel, hogy spriccelt a faszából a g*ci a számba.

2022. máj. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Néhai barátom, aki éveken keresztül hangoztatta a heteróságát, egy esti sörözés közben megkérdezte, volna-e kedvem leszopni.

Volt!

2022. máj. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4es.

És hány évesek voltatok akkor?

És mi volt a reakciója, mi történt utána?

2022. máj. 18. 20:16
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
4-es lennék az unoka testvéred 😂
2022. máj. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Domi 2000 ***** válasza:
85%
16 voltam, amikor egy velem egykorú sráccal eveztem. Néptelenebb helyeken meztelenre vetkőztünk, kivertük, először mindenki magának, aztán egymásét.Később orálisan is kielégítettük egymást. Máskor viszont felszedtünk csajt és hármasban szexeltünk. Valószínűleg biszexnek kellene tartanunk magunkat, de szerintem egyszerűen csak szeximádók vagyunk. Amúgy semmit sem változtatott a barátságunkon.
2022. máj. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy jó barátommal elmentünk sátorozni a Balcsihoz. Már nap közben is téma volt részéről,hogy mekora,mennyire dudorodik a fürdőnaci,borotválom e,a vízben vegyük le a fürdőgatyát,ha jól bemegyünk. Aztán este a zuhanyzóban már meztelen,mondta,hogy megnézné,hogy milyen ha áll,megfoghatja e? Aztán igen,történt. Tinik voltunk
2022. máj. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!