Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Segítség! Olyan hölgyhöz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Olyan hölgyhöz vonzódom, akihez nem szabadna! Csak szórakozik vagy működik a kémia? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Már elég fiatalon tudtam (16-17 évesen), hogy a lányok vonazanak inkább mint a fiúk, ezért is inkább biszexualitás a kategória. Viszont pár éve szinte csak a nők keltik fel az érdeklődésemet és valamiért inkább az idősebb korosztály. Sokszor felmerül bennem az a dilemma, hogy most vajon csak flörtöl velem vagy kedves?! Próbálok reálisan gondolkodni, de vannak olyan jelek egy bizonyos személlyel kapcsolatban, amik korántsem engednek a racionalitás útján maradni. Mielőtt leírnám, hogy miket tapasztaltam vele kapcsolatban, még az a kérdés is megfordult a fejemben, hogy vajon ezt az érzést ő is érzi és ezért ennyire intenzív?


Tehát, sokáig nem éreztem a kedves hölgy iránt semmilyen vonzalmat, mert egyrészt korábban nem keltette fel az érdeklődésemet, illetve azzal is tisztában voltam (vagy csak azt gondoltam), hogy hetero, így állva a témához nem is foglalkoztam vele. Egy idő után gyanús volt, hogy állandóan elkaptam a tekintetét, volt, hogy 4-5 másodpercig csak nézett. Olyan pillanatokat is elkaptam, hogy a lábamra nézett, majd vissza a szemembe és közben a haját csavargatta. Sokszor tükrözi a mozdulataimat, ha megigazítom a hajamat, akkor ő is, ha keresztbe teszem a lábam, akkor ő is, illetve a fizikai kontaktust illetően beszélgetés közben mindig közel jön hozzám és többször megsimítja a karomat. Mindig próbálom elhitetni magammal, hogy csak kedves és ilyenkor mindig elbizonytalanodok, főleg amiatt is, hogy nem lehetne közöttünk semmi. Ami beindította nálam azt a bizonyos érzést, az ahhoz köthető, hogy egy feladat kapcsán meg kellett fogni egymás kezét és abban a percben, pillanatban olyan fokú szexuális izgalom fogott el, hogy azt nagyon nehezen tudnám jellemezni és ami az egészben frusztráló, hogy végig a szemembe nézett és mosolygott. Azóta ha érzem, hogy közelebb jön hozzám vagy éppen mögöttem van, ugyan ez az érzés fog el és nagyon nehéz ezt az egészet "higgadtan" kezelni. Ti mit gondoltok, ez lehet annak a jele, hogy működik közöttünk a kémia? Vagy lehet, csak ráébredtem arra, hogy igenis vonzódom hozzá? Előre is köszönöm a válaszokat. (és bocsi, hogy ilyen hosszú lett!) 24/L



2022. jún. 6. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Működik, úgy látom. Bár lehet, hogy ő csak kíváncsi.

De miért ne szabadna hozzá vonzódnod?

2022. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne szabadna?

Én azt gondolom, amíg két ember kölcsönösen boldog egymással, addig azt csinálnak egymással, amit akarnak.

2022. jún. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kapcsolatban él, ez leginkább az, ami miatt nem szeretnék közeledni felé, de közben mégis annyira vonzódom hozzá.
2022. jún. 6. 17:54
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az valóban tabu, legalábbis nekem. :(
2022. jún. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!