Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi volt a legperverzebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legperverzebb élményetek meleg/ bi férfiak/fiuk?

Figyelt kérdés
évet elfogadok
2022. jún. 9. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvános helyen vertük.
2022. jún. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A Magnumban vagy 5-6-an nézték végig, hogy meztelenül fekszem, miközben valaki leszopja a farkam és ujjaz közben. Miközben mellettem feküdt egy másik meztelen srác, akinek szintén nyilvánosan szopták a farkát és ujjazták a fenekét.
2022. jún. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy vonaton, ahol rajtunk kívül más nem utazott, az utastársam kiverte a farkam.
2022. jún. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Strandon leszólított egy kissrác, hogy tetszem neki. Még csak 11 éves volt :-)
2022. jún. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Éjaszakai fürdőzés volt egy balatoni házibuli közben, mindenki elég részeg volt és a szabadstrand elég sötét, így ha bementél a vízbe az baromi sötét már. Bent a vízben elkeztünk a haverommal nyúlkálni egymás gatyájába (vele egy ideje akkor már játszadoztunk rendszeresen) és hol a víz alatt, hol felette verni egymásét. Aki nem jött 1 méternél közelebb az nem látta úgysem, de azért nem voltak a többiek messze, visongtak, kiabáltak, vagy dumáltak hozzánk is akár, de persze nem tudták mi zajlik. Mi eközben ott játszottunk egymás farkával, ami ebben a környezeben duplán izgató volt.
2022. jún. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy srác azt akarta a szolgámként kezeljem. :) ÉLveztem. Leszopott, megdugtam, stb.
2022. jún. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Haonlók nekem is voltak:


Bizotnsági őrt egy telephely bódéjában szoptam.


Budaörs Auchan parkoló egy dobozos kocsiban a raktérben leszoptam egy fickót, akit nem ismertem de a chat.hun irta hogy ott van es tele van. Szerencsem volt pont láttam 10 perc múlva már a számban volt.


Szintén itt egy nős faszit autójában mikozben a felesége bent vásárolt a boltban.


Délpesti kórház előtti parkolóban este az autóba behajolva szoptam, aki arra járt láthatta hogy valami furi dolog van ott.

2022. jún. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Még boldogult fiatal koromban stoppal akartam eljutni valahová. Egy tőlem jóval idősebb középkorú férfi vett fel. Az út alatti beszélgetésből kiderült, hogy érdeklődik irántam. Ezt valamiért kellően érdekesnek találtam, volt egy izgalmas kisugárzása. Másrészt nem akartam, hogy éjszaka a semmi közepén esetleg kitegyen. E két okból bátorítólag reagáltam a puhatolózó közeledésére. Finoman fogdosni kezdett, amit hagytam, és jól is esett. Firtatta, meg merném-e mutatni neki. Kitérően reagáltam, hogy nem tudom. Felajánlotta, hogy egészen a célomig elfuvaroz, ha bevállalom, hogy egészen addig meztelenül utazom mellette. Annyit bevállaltam, hogy lakott területen kívül. Sötét volt, senki sem láthatott, hogy pucéron utazom. Onnantól jó lassan hajtott, hogy nézhessen engem. A kezét a combomra tette. Az erotikus helyzettől merevedésem lett. Félreállt és leszopott. Aztán egy óra múlva újra.
2022. jún. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a feleségem haza hozta a szeretőjét, és úgy kefeltek kutya pózban, h közben én a feleségem alatt voltam a 69 és pózban. Miután a srác elélvezett és kivette a szerszámát, a feleségem ből rám csepegett az ondo. Majd ki kellet nyalnom és mikor végeztem vele, rám parancsolt, h tisztitsam le a szeretője farkát is. Természetesen a számla.
2022. jún. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20%
15 évesen a lány kutyánkal csináltam többször is különböző dolgokat, mert ő is szerette.
2022. jún. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!