Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi volt a legperverzebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legperverzebb élményetek meleg férfiak?

Figyelt kérdés
2021. jún. 5. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Nyilvános helyen egy srác szopót és egy másik ugyanakkor nyalt 😁
2021. jún. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Aki tartja az EÜ vizsgára való felkészítést, ami kell a jogsihoz, na 5 alkalmas volt az oktatás, és az 5 alkalom alatt folyamatosan nyomult a tanár, nem tudom honnan szimatolta ki, hogy meleg vagyok, amikor teljesen férfiasan viselkedek, meg öltözködök.


Na mindegy, alapvetően nem is tetszett külsőre, viszont folyamatosan nézett, mosolygott, véletlen érintések, a különböző fogásoknál éreztem amikor átkarol, hogy áll a farka, na végülis az 5.-ik utolsó alkalom után meghívott mindenkit egy limonádéra a közeli büfében, (kiscsoportos volt az oktatás), mi egy picit tovább maradtunk kettesben, és nem vagyok rá büszke, de lefeküdtem vele aznap :D


pedig egyáltalán nem jött be külsőre, csak önmagában izgalmassá tette a rámenőssége, meg az, hogy végül is az EÜ-s tanárom volt.

2021. jún. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Egy srác a szolgám volt.
2021. jún. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A fiú szopta a saját hatalmas farkát.Majd bele ült a farkamba.És szopta tovább magát.Mikor élvezet a szájába,ki kapta és bele nyomta az én számba.

Hosszú sztori....Ez volt az első fiúval.

2021. jún. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!