Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit lehet csinálni ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni ?

Figyelt kérdés

Helló!

Nemrég tudtam meg hogy a férjem annakidején leszopott egy faszit, és hogy istenigazabol O biszexuális, és szeretné ha néha hármasban lennénk egy fiúval. Nekem ez a noway kategória. Megígérte hogy továbbra is hűséges marad, bár mivel évek után mondta ezt el, nem igazán tudok bízni benne. Nem tudom kiverni a fejemből, egyszerűen másként nézek ra... nagyon szeretem de most valami eltört bennem,ráadásul fantasztikus az időzítése mert nemrég született közös gyerekünk. Ripityára tört bennem mindent. Volt valaki ilyen szituban? Mit lehet tenni ?


2022. jún. 23. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
keresnék egy pénzes pasit és összejönnék vele. ha ettől elillant a szerelem/szeretet ezt kell csinálni. gyerek az első.
2022. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Hát ezt tényleg nem most kellett volna elmondania.
2022. jún. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha azt ígérte, hogy hűséges lesz, akkor mi a gondod?
2022. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

3


Gondolom az, hogy eddig nem a valódi arcát mutatta. Amúgy képzelheted, mennyire lesz majd hűséges. Az, hogy hármasra akarta rávenni a feleségét, azt mutatja, nagyon vágyik a f szra, és a vágy nagy úr...

2022. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Hát baby, ezek a vágyak azok amik sosem fognak elmúlni. A mélyen kondicionálódott szexuális preferenciák sosem múlnak el és nem változtathatóak meg.

Attól hogy a fickód biszex még lehet akár korrekt is - ld. a férfiak szeretik a 20 éves csini csajokat is, mégsem fog mindegyik félrekúrni. Viszont az hogy most mondta el (és nem a kapcsolat elején) nem igazán azt jelzi olyan hű de korrekt figura lenne a pasid...

Az hogy felvetette csináljátok 3-asban azt jelzi igen erős benne a vágy.


Ami a legaggasztóbb, hogy a gyerek születése után mondta el amikor már úgy érzi úgysem fogsz lelépni a gyerek miatt. A tipikus sz.r kapcsolatok első lépcsőfoka, amikor valamelyik fél (mindegy hogy férj v. feleség) azt hiszi a gyerek miatt már megvan a "tuti".

Keressetek fel egy párterapot, hátha rendbe tudja tenni a dolgokat. Ne legyen a gyereketek elvált szülők gyereke.

2022. jún. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Valószínűleg szülés körül a szexhiány alatt bepasizott és haza akarja vinni. Ha belemész a 3asba rámehetsz lelkileg, ha nem mész bele, titokban fogja csinálni.
2022. jún. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#1, nekem a pénz nem számít , inkább bölcsibe adom a gyereket és visszamegyek dolgozni.


#2ugye? Szerintem sem.


#3 miután én teljesen kitarulkoztam előtte a multamat illetően (ami közel sem makulátlan) elvártam volna hogy még az elköteleződés előtt megtegye O is. Ezek után hogy mérjék megbízni benne ?


#4 pontosan.


#5 nekem is pont ez ugrott be , hogy szerinte így nem hagynám már el. Dehogynem, ha nem tudom túltenni magam ezen akkor el fogom . Szoktunk anális játékokat játszani, mert engem is izgat hogy tetszik neki amit csinálok vele, de azért egy harmadik fél ... Na neee. Nem fér bele. Attól félek hogy nem lesz elég amit meg tudok adni neki, és a hátam mögött fog faszikkal dugni. Mert ő a passzívra vágyik. Igazából ha ezt előbb tudom, könnyebben megelégeltem volna a jövőt , de így hogy adva van a szituáció tényleg kétségbe vagyok esve. Ha nem lenne a kisbabank talán bele is mennék hogy kipróbáljuk, de magamat ismerve ha rosszul sül el az együttlét és vérszemet kapok tuti hogy a zárt osztályon kötnék ki, ezt nem akarom megkockáztatni a gyerekem érdekében.

2022. jún. 23. 23:34
 8/9 A kérdező kommentje:
#6, igen ettől félek én is. De leszögeztem amikor osszejottunk hogy a megcsalás nálam azonnali valook, ha történt is valami úgysem tudom meg.
2022. jún. 23. 23:35
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Na, ezért tartom óriási baromságnak titkolózni.
2022. jún. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!