Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ezek a táboros történetek igazak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a táboros történetek igazak?

Figyelt kérdés

Fura a kérdés, és nem tudom, hogy fogok-e rá normális választ kapni.

Azt szeretném tudni, hogy mindenki írogat ilyen táboros, kirándulós kalandokat. Hogy volt egy haverja és akkor egymásnak kiverték meg ilyenek.

Ezek tényleg igazak? Én vagyok csak ennyire visszahúzódó, hogy velem ilyen nem volt/nem is tudok róla hogy mással történt volna? Vagy mindenki hazug és csak bekamuzza?



2022. jún. 29. 00:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
#9-nek igaza van, velem is pont így, táborban esett meg az első. A mi szobánkban pont olyanok jöttek össze, magamat is beleértve, akik otthon már mindennap vertük magunknak. Az "élménybeszámolóink" alapján a legtöbbünk nem is napi egyszer. Pár nap után mindnyájunknak annyira hiányzott már, hogy képtelenség volt nélküle elaludni. Minden este már csak a kiverésről folyt a szó, és hogy kinek mennyire áll. Amikor előkerült a javaslat, hogy együtt verjük ki, némi zavart hezitálás után mindenki simán beleegyezett. Első alkalommal még a takaró alatt csináltuk, de az nem bizonyult túl praktikusnak. A hátralévő napokban már nyíltan, egymás előtt ment. Biszex érdeklődésű révén nekem ez nagyon tetszett, izgatólag hatott rám. Innentől már szerencse kérdése volt, hogy akadt a szobánkban még egy srác akit szintén izgattak a fiúk. Mivel rengeteg szó esett a kiverésekről, így ezt hamar le is vettük egymásról. Megtetszettünk egymásnak, onnantól mindig kettesben lógtunk és intim dolgokról dumáltunk. Mikor előhozta az egymásnak verés ötletét, örömmel kaptam a nagyszerű lehetőségen. A tábor végéig többször is csináltuk egymásnak titokban. Senkinek nem mondtuk el.
2022. jún. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!