Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ezek a táboros történetek igazak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a táboros történetek igazak?

Figyelt kérdés

Fura a kérdés, és nem tudom, hogy fogok-e rá normális választ kapni.

Azt szeretném tudni, hogy mindenki írogat ilyen táboros, kirándulós kalandokat. Hogy volt egy haverja és akkor egymásnak kiverték meg ilyenek.

Ezek tényleg igazak? Én vagyok csak ennyire visszahúzódó, hogy velem ilyen nem volt/nem is tudok róla hogy mással történt volna? Vagy mindenki hazug és csak bekamuzza?



2022. jún. 29. 00:35
1 2
 1/11 StevenUp ***** válasza:
72%
Miért jó az ha egy táborban egy fiú kiveri a f*od?
2022. jún. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van közte kamu, van akik szeretnek ilyen fatázia storykat leirni valamiért, mintha saját lenne, de szerintem a nagyrésze igaz. Ezeken a helyeken mindig sokszorosa az esély minden ilyesmire.

Én pl bi vagyok, és a tábor, osztálykkirándulás, nyaralás, fesztivál stb mindig nagyobb eséllyel dobott lehetőségeket, mint a sima hétköznapok, akár csajozásban, kár fiús ügyben. Ilyenkor nagyobb a szabadság, egymás nyakán vagytok egy táborban a korosztályoddal, dolgoznak a hormonok és ugye este sem megy senki haza, van buli és ugye ott a pia és a többi.

2022. jún. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy része biztos, másik része kamu részben vagy egészben. Pl nekem is van ilyen történetem, csak éppen én maradtam ki belőle 😅. De úgy is elő lehetne adni, hogy benne voltam.
2022. jún. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Egy részük biztos igaz, de azért a többségük csak a fantáziában létezik.
2022. jún. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#1-es válaszoló: Ha nem tudod ,akkor rossz helyen jársz egy biszex kategóriás kérdésnél!
2022. jún. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy része kamu, egy része igazi
2022. jún. 29. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Van alapja de nem mind igaz. De nekem is volt pl kozos maszti osztalytarsakkal.
2022. jún. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Több ilyen sztory igaz, mint ahányról azt gondolhatnátok, hogy kamu. Erre szokták azt mondani, hogyha a tábor fürdő- és hálótermeinek a falai mesélni tudnának, hogy mik zajlódtak ott le az évek, évtizedek alatt akár fiú-lány, akár fiú-fiú, akár lány-lány intim helyzetbe, akár hármas, akár un. gruppen kapcsán.
2022. jún. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nagy része igaz. Hidd el, a tinik kiszabadulva a szülői felügyelet alól, ráadásul egymással összeeresztve, teljesen másképp viselkednek, néha sokkal gátlástalanabbul, mint otthon. Én táboroztatóként néha olyan dolgokon kaptam rajta kölyköket, hogy szóhoz sem jutottam, részben a koruk, részben a tettük miatt. Pl. 9 éves! fiúkat (is) kaptam már rajta hogy anyaszült meztelenül méricskélik, kié mekkora felállva. És még az ajtót sem voltak képesek magukra zárni. Máskor 5. osztályosokat! kaptam rajta vetkőzős üvegezésen, fiúkat-lányokat vegyesen. A fele társaságon már alsónemű sem volt. De arra nem volt eszük, hogy ne harsogó ovációval játsszanak, hanem csendben. A legdurvább talán az volt, mikor egy 10 éves! fiú azzal bukott le, hogy pénzt kínált egyik osztálytársának, (aki már a legelső nap elverte az összes zsebpénzét) ha megengedi, hogy a péniszét fogdoshassa. Az osztálytárs elfogadta az ajánlatot, de persze bezárkózni ők sem voltak képesek. Rájuk speciel nem én nyitottam ajtót, de az eset szempontjából lényegtelen.

Nem mondom, hogy a fentiek általánosak, és hogy mindig ez van, mert nem lenne igaz, de nem is ritka. Csak épp a fenti példákban szereplők túlságosan kicsik voltak még az ilyesmihez.

Akik kaphatók rá, nyilván csinálnak hasonlókat 12-13-14 évesen is, de akkor már több ésszel és kevesebb lebukással. Ebben a korban már inkább árulkodás és elszólás révén derülnek ki dolgok. Mire következtetnél, ha az ébresztőnél a fiúszobákban az ágyak mellett rendszeresen erősen elhasznált papírzsepiket találnál reggel a padlón, amik az esti takaródónál még nem voltak ott? De közben kánikula van, nem hűlt meg senki, és napközben egyikük orra sincs eldugulva... Reggelente pedig az a legfőbb humor forrásuk, hogy kinek az ágya hogyan nyikorgott, ingott, ki milyen hangokat, sóhajokat adott ki, stb. Néha még azt kitárgyalják, (mások füle hallatára, egymást túllicitálva) hogy kinek milyen jó volt, ki győzött, mi a méret sorrend, stb. Gondolhatod, ha sok "éjszakai náthás" kölyök kerül össze egy szobában, nem fognak arra várni, hogy a többi elaludjon. Ha viszont együtt csinálják, az már az előszobája a kérdésben feltett dolgoknak.

Felnőtteknek, szülőknek, tanároknak nyilván nem fognak eldicsekedni vele. De még a haverjaiknak sem, különösen nem, ha homoerotikus dolgok is történnek. Nyilván ezért nem tudsz ilyesmiről te sem. Az ő korukban ez még cikinek számít. Az, hogy itt, vagy máshol, anonim módom megosztja a sztoriját, azzal nem bukik le. Talán még a másságának elfogadását is segíti, ki tudja. Nyilván van itt kamu és fantázia is, de szerintem a nagy része valós.

(Azt csak zárójelben teszem hozzá, anno 14 évesen, magam részt vettem erősen biszexuális dolgokban nyári táborban. Ráadásul annyira tetszett, hogy folytatása is lett. Tiniként természetesen én se mondtam el senkinek, csak az tudott róla, akivel történt, a mi titkuk volt.)

2022. jún. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#9-es köszi a hosszú kifejtést!

2022. jún. 29. 12:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!