Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Párkapcsolat alatt hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat alatt hogyan oldjátok meg, ha férfire vágytok többször?

Figyelt kérdés
Férfi biszexektől kérdezem: hetero nővel jártok, de egyre jobban eltávolodtok tőle érzelmileg, emberileg, szexuálisan, mert jobban vágytok férfire. Gyakrabban is. Nővel 2 havonta akartok szexet, férfival meg hetente-kéthetente. Egy biszex meg tud maradni hosszú távon egy nemnél, vagy egy biszex jobb ha nem is kezd normális kapcsolatot, mert a másik fél előbb-utóbb érzelmileg sérül? Hogy oldjátok meg ezt a helyzetet?
2022. jún. 29. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem amit te felvázoltál, az csak laza, szex-kapcsolatban van. Rendes kapcsolat nem így működik
2022. jún. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De a barátnőm a kapcsolatunkat normális kapcsolatnak tudja. Sosem ment volna bele laza szexkapcsolatba, és ezt tudtam. A biszexualitásom sem mondtam el neki, de észrevette hogy vmi nem stimmel szexuálisan. Keveselte a 2 havi szexet, és nekem sem áll fel rá, mert pasikra gondolok. Szexuálisan csak pasival tudok kielégülni igazán. A barátnőmet sajnálom, többször lekoppintottam mondvacsinált ürügyekkel. Ő nagyon kitartó, és bízik bennem, én meg azt hiszem kihasználom, és jobbat érdemel. Azt hiszem van bennem nárcisztikus vonás is sajnos, mert nem szokott érdekelni ha bárkit is megbántok azzal, hogy kedvem szerint előveszem egy ideig a másikat, majd visszarakom hirtelen a "polcra". A pasikkal is ugyanígy vagyok.
2022. jún. 29. 14:19
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

#2

Ásd el magad.

2022. jún. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Hát én nem tudok egynemnél megmaradni. Próbálok de olyan fél évente elcsábulok és összejön valami kaland. Ha állandó partner adódik vele 2 hetente kb.


Nem távolodtam el a páromtól két három naponta szexelünk szeretjük egymást, de nekem neha kell a fasz. hiányzik ez van.

2022. jún. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tinikorom óta nem volt fiú partnerem. 20 éve élek monogám hetero kapcsolatban ugyanazzal a nővel. Persze fantáziálok férfiakról is, de csak akkor menne a dolog a valóságban, ha a párommal együtt csinálnánk.
2022. jún. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ilyenek miert nem ferfival vannak parkapcsolatban!? Sose ertettem ha ilyen nehez nektek nokkel, akkor miert kinlasszatok magatokat meg a PARTNERETEKET is...
jan. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!